Příspěvky uživatele - 65.111

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
5/4 hadice doporuceni, 21.8.2019
fuj to je, o tom zadna, ale ja to cerpam 2x az rok, je to chata a ne rodinny dum, takze si nemyslim, ze by to bylo neco, co by kohokoli poburovalo, navic jsem hned vedle pole, takze cerpam na pole, ale diky za postrehy
5/4 hadice doporuceni, 20.8.2019
no ale treba jsou tam necistoty, ktere tu 3/4 hadici ucpavaji, tomu bych i veril, uz mam vybrano mluvil jsem s panem od Valmon a doporucil mne tento produkt Hadice sací 5/4"/32 mm vnitřní průměr 6001, pry se naleme a drzi tvar, tak to asi... celý příspěvek >
5/4 hadice doporuceni, 20.8.2019 Obsahuje fotku
No prave. VIm, ze je to moje hloupost, ale nechtela se mi kupovat dalsi hadice, protoze mam kramu dost, ale dela mi to problemy, takze se ji stejne nevyhnu. Staci ca 20 - 25m. tzn. jedno klubko. vytlak 10m, cerpani zumpy z bazenu mi to vodu... celý příspěvek >
5/4 hadice doporuceni, 20.8.2019
Na kalovem cerpadle s vystupem 5/4 pouzivam pres redukci hadici 3/4. Dela mne to obcas problemy, proto se ptam, jestli by mi nekdo mohl doporucit od jakeho vyrobce koupit 5/4 hadici, tak aby se nekroutila, nezalamovala atd. nikdy jsem tak velky... celý příspěvek >
Traktory Starjet, 15.2.2019
a jakym grifem jste vytahnul ten plechovy tunel? kdysi jsem to jen tak narychlo zkousel, ale neslo mne to. diky
Traktory Starjet, 16.7.2018
diky za info, to je dobra zprava, mohl bych poprosi, t pokud byste byl tak hodny a travnik mne po poseceni vyfotil, jen abych mel predstavu o tom hrbu, ktery zustane
Dobíjení - Starjet, 20.6.2018
Ozivuji tohle starsi tema a mel dotaz na nekoho, kdo rozumi dobijeni na zahradnich trakturkach.  Mam P6ku a uvazoval jsem, ze bych si na traktor pribastlil nejake pracovni 12V LED svetlo. A otazka zni jaky odber muze pracovni svetlo mit,... celý příspěvek >
Traktory Starjet, 6.6.2018 Obsahuje fotku
To nevim, ale ja mam predvadecku, ktera uz mela par hodin natocenych, takze otacky mam uz zvysene. A olej mi rekli, ze si muzu vymenit sam. Dokonce mne ho i dovezli spolecne s filtrem. Tak jim budu verit. Sekal jsem zatim jen jednou, takze nejsem se... celý příspěvek >
Traktory Starjet, 5.6.2018
totalni nahodou jsem mluvil s technikem ktery Seco opravuje a seceni vys zadnym trikem posunout nejde, takze 7 je max...
Traktory Starjet, 5.6.2018
ypsilon sem ypsilon tam. Pokud nejste registrovany, tak nic nezeditujete. Tak se zkuste poptat a dejte vedet do fora. Ja bych mohl taky zavolat prodejci, ale at ho zbytecne neotravuju. Co nevidet budu muset udelat prvotni vymenu oleje. Mam dotaz... celý příspěvek >
Traktory Starjet, 5.6.2018
Radil jsem prevelice :) trava posecena a posbirana, jestli se to tak da nazvat, byla pres 30cm, misty nekde az pul metru. Mohl jsem si zvolit mezi nozi se zvysenyma lopatkama a nebo standardnima. Ty se zvysenou lopatkou, tzv. high lift, pry nechavaji... celý příspěvek >
Traktory Starjet, 28.5.2018
Tak 10 - 15cm dava kazdy trakturek to neni problem ani pro ty predchozi co jsem mel. Metrova trava uz je prilis, ale pokud to vzalo metrovou travu tak 40cm musi davat levou zadni. Uvidim, snad neudela P6ka ostudu...
Expert 105.220h, 2.8.2017
Dobry den, mam ten samy stroj, akorat mensiho bratricka. Hlasku jsem mel po cca 25mth take. Tez filtr cisty, jako novy. Filtr jsem vytahnul, proklepal, otrepal, profouknul a hlaska zmizela. Myslim, ze je to jen naprogramovana hlaska, co se... celý příspěvek >
Zabezpeceni zahradniho traktoru, 9.3.2017
Zdravim vsechny majitele zahradnich traktoru. Mel bych dotaz ohledne zabezpeceni vasich stroju. Resite zabezpeceni nejak specielne?  Mam traktor Expert 92.160 H v garazi na chate a rad bych ho nejakym stylem zabezpecil proti... celý příspěvek >
Neco oranzoveho v trave, 20.9.2016
A co se s tim da delat? Je to hrozne. Nikdy jsem nic takoveho nevidel. Jakym stylem se to ke mne dostalo? Zmizi to pres zimu? Jak to odstranit.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika