Příspěvky uživatele - 12.126

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčatový hokus pokus - plísni navzdory, 6.6.2018
Milane, môže byť, ale všetko záleží od správneho prihnojovania. Tomatoberry mám napr. v dvoch 8 l kvetináčoch - boli už priveľké na presádzanie do väčších a pre prípad prenášania by boli pre mňa aj tak priťažké zatiaľ pekne rodia, zberám plody od 9.... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - plísni navzdory, 4.6.2018
Maglia Rosa má DTM 55 dní, Sleeping Lady 60 dní, Kumato neviem, ale je tiež myslím skoršie, mne sa v sklenníku už začína zapaľovať, niečo po prvých Štartkách.                  Eva T
Marhuľa v obývačke, 2.6.2018
A prosím, môžete mi poradiť, kde a pod akým názvom ich ide kúpiť? Dakujem. Eva T.
Marhuľa v obývačke, 1.6.2018
Díky, mohol by to byť Cererit s guánom? Ešte som ich neoberla, iba som chcela dať májové foto vyfarbujúcich sa plodov, vlani a predvlani som oberala až koncom júna. Eva t.
Marhuľa v obývačke, 1.6.2018
Už teraz je oranžovšia, červenkavé líčko však nemáva.Eva T.
Mandle 2018, 30.5.2018 Obsahuje fotku
Naša mandľa má prvý krát krásnu násadu plodov. máme ju tretiu jar, predtým 2 roky kvitla, ale plody namrzli. Žiaľ zabudla som názov, marí sa mi, že to je Robijn- čiastočne samoopelivá.           Eva T.
Marhuľa v obývačke, 30.5.2018 Obsahuje fotku
Tak prvý rok mám takto skoro marhuľky z tej, ktorá mi kvitla v obývačke pred Veľkou nocou. Vlani mala marhule temer o mesiac neskôr.
Rajčata 2018/2, 26.5.2018
Vladimíre, Mongolskyi Karlik mám posadené 2 rastliny vonku na záhone, 1 v širokej mise, 1 v skenníku.Tam ho budúci rok nebudem pestovať, asi mu tie horúčavy príliš nesvedčia, odtrhla som síce 3 veľké zrelé plody a má dosť aj ďakších nasadených, ale... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika