Příspěvky uživatele - 230.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Světlušky 2018, 3.6.2018
A jsem/jsme zase tady: dneska se už zadařilo: asi pět (letících) světlušek jsme viděli v olšině pod hrází lesního rybníčka, coby kamenem dohodil od bývalé cihelny zmíněné v prvním příspěvku, kde jsem viděl letošní první letící světlušku téměř před... celý příspěvek >
Světlušky 2018, 3.6.2018
Tak ani včera (2. června) nikde neletělo ani světýlko; na zemi tak 5-10 kousků. A to jsme šli naprosto vzorně v tom nejlepším čase mezi 22. a 23. hodinou a místy, kde se pravidelně světlušky vyskytují. Ten světlušák před týdnem byl prostě nějaký... celý příspěvek >
Malý hnědý motýlek, 3.6.2018
Tak černokřídlece smutečního - první tip od Lídy - jsem včera viděl při sekání trávy. Bez Lídina tipu bych naprosto neměl šajn, o jakého motýlka jde. Díky. Ale "můj malý hnědý motýlek" je stále záhadou. Josef.
Jaká školka v blízkosti Prahy?, 24.9.2014
Píšu jen své zkušenosti, reklamu mu nedělám. J.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika