Příspěvky uživatele - 171.172

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za nemoc u mých rajčat, 8.6.2009
Dobrý den, mám na rajčatech to stejné, co má Kejklířka(viz.příspěvek výše z 5.6.)U některých jsou listy takto pěkně zelené ale ďobaté a u některých žloutnou a flíčků mají minimum. Nevím si popravdě rady, jestli je to plíseň, což si popravdě myslím... celý příspěvek >
Květák ve skleníku, 2.6.2009
Tak to jsme na tom stejně:)ve skleníku obři, venku chcípáčci... na těch ve skleníku už jsou malé květáčky:)
Hnědé skrvny na paprikách, 2.6.2009
Měla jsem je na červených paprikách loni, někdo zde mi poradil, že je to nedostatkem vápníku. Ale chtělo by to určitě fotku.)
Fialové listy paprik, 1.6.2009
Tak se koukám nepletu:)
Fialové listy paprik, 1.6.2009
Také jsem to na nich měla a zmizlo to:)ako bych teda papriku rozhodně okolo stonků nekypřila!!!Je na to dost háklivá(rady z tohoto webu)
Kuny, 28.5.2009
Dobrý den, prosím o radu... několik let vždy večer něco řádí na střeše. Máme ale rovnou střechu, vedle domu ořech. Vždy je slyšet rána a pak dupot. Myslely jsme, že třeba kočky, těch chodí na náš pozemek habaděj i když máme ovčáka a... celý příspěvek >
Plody paprik znehodnoceny vyžranými otvory, 26.5.2009
A nebo fakt slimák... není náhodou vedle papriky dírka do země? Takhle je mám teď taky ojeté.(nemohla jsem nic najít, ani sliz... pak jsem opatrně dírku rozšťourala a byl tam! Dokonce si na jedné dával do nosu a těsně nad kořenem ožíral stonek a já... celý příspěvek >
Tak co kadeřavost?, 25.5.2009
Vikýřovice u Šumperka-také nic:)))))konečně po 2letech:)loni jsem o ni málem přišla, postřik byl 2x z jara. A i když je mladinká, tak má také dost plodů oproti loňsku. Ale protrhávám, nechám jich jen pár pro syna:)
Co je to za nemoc u mých rajčat, 20.5.2009
Dobrý den. Já se také připojím o prosbu o radu. Mohou mít už teď rajčata plíseň? Na jednu zahrádku jsem dala keříčková a mají,,ďobaté´´ listy. Takové hnědé flíčky(jak bývají třeba na listech jahod) a i bílé... na druhé zahrádce mám... celý příspěvek >
Choroba rajčat, 20.5.2009
Dobrý den, také se připojím, pokud ztrácí barvu, jakoby papírkovatěly listy, tak je to ze sluníčka. Já se také připojím o prosbu o radu. Mohou mít už teď rajčata plíseň? Na jednu zahrádku jsem dala keříčková a mají,,ďobaté´´ listy. Takové... celý příspěvek >
Jak sadit dýně, 2.5.2009
Dobrý den, nechci zakládat nové téma a tak písnu prosbu o radu sem. Ve skleníku mám dané v kelíncích od solviny okurky a dýně(okurky tak mám každý rok, dýně poprvé). Čekají na dobu, než bude teplo a můžu je dát ven. Ale začaly mi na nic žloutnout... celý příspěvek >
Jahody, 27.4.2009
Dobrý den, třeba by postřik pomohl...? Loni jsem měla na prvních kvetoucích jahodách černé středy květů. Někdo mi zde poradil, že už je pozdě na postřik, někdo zas, ať to zkusím. A ejhle, zbytek květů co pak vykvetlo byli v pořádku. Tak třeba by se... celý příspěvek >
Rajčata kdy s nima už ven?, 25.4.2009
Dobrý den, chtěla jsem se poptat, dáváte už rajčata ven? Děkuji předem za odpovědi
Co teď s kadeřavostí?, 30.3.2009
Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu. Před měsícem jsem provedla postřik Kuprikolem, před 14dny zopakovala Syllitem a ted nevím, jesli mám provést další postřik a čím? Nebo stačí pouze ty dva postřiky?Mám doma i další přípravky, tak můžu použít i... celý příspěvek >
Už stříháte růže?, 25.3.2009
Dobrý den, také nevím, zda už ostříhat, některé jsou pěkně napučené, tak nevím, co s nima. Šumpersko. Dnes je tu teda pořádná zima, a ráno bylo -5st. tak si popravdě nevím rady, poradí mi někdo? Děkuji
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika