Příspěvky uživatele - 0.118

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačka Raser - motor Briggs & Stratton začala kouřit, 1.6.2018
Sekačku pokud možno nenaklánět. Otci se to stalo už 2x a pak byl benzín v oleji a olej v benzínu. Olej vyměnit (olej se může dostat i do karburátoru a vzduchového filtru) a vyfuk provozem vypálit.  Pokud máte na prodej motor s vadnou cívkou tak... celý příspěvek >
Elektrická řetězová pila - jakou doporučíte, 17.5.2012
Mám zkušenost jen s pilou narex EPR 20-40. Za celou dobu byl akorát ten problém že se mi ucpala hadička která vede olej z nádržky k čerpadlu. Řežu ročně 20m3 dřeva na špalky cca 40cm dlouhé. Pila ma za sebou 80m3. Nevýhoda je motor do strany. Někdy... celý příspěvek >
Zkušenosti s elektrickou ruční pilou Narex, 1.6.2010
Poridil jsem letos narex epr 40-20. Na zimu narezu kolem 30 kubiku dreva. Pilu nijak nezatezuji jedna se vetsinou o hranoly 5x5cm ale rezu jich najednou i 10. Bavil jsem se se znamym ktery je zastance levnych pil z marketu. Rikal ze mu pila za 1700... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika