Příspěvky uživatele - 229.178

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Švestky 2021, 29.9.2021
Tak to můžu Waltře jen závidět. Mi letošní úrodu ze 3/4 na Joju zničila monilioza. I přes čtyři provedené postřiky. Happy.
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, obaleči... v jádrovinách 2021, 2.9.2021
Za mě je to škoda, že není víc takových pro lidi neškodných přípravků, které by se daly v případě takových delších naletovych vln obaleče prostřídat. Pro nás s malými zahradami, kde máme vedle sebe stromy, maliny, ostružiny a zeleninu by to bylo... celý příspěvek >
Plíseň bramborová 2021 - stav fronty, 29.7.2021
Opava, zatím plíseň jen na bramborach. Ve skleníku na rajčatech čerň a alternariova skvrnitost, venku jen skvrnitost. Proto už dva postřiky, jeden Ortiva a jeden Acrobat. Ve skleníku ještě zvažuji postřik proti svilušce. Happy.
Jakou či jaké ostružiny?, 1.4.2021
Jak už jsem psal v jiném příspěvku, za mě jednička odrůda Navaho. Pokud není vyloženě deštivý rok, tak téměř neplesniví a jsou opravdu sladké. Happy.
Melouny 2019, 8.8.2019
Díky za radu. příští rok naroubuji a uvidím. Happy.
Prosím o určení 3 letních jablek, 2.8.2018
Třetí foto bych tipoval na ametyst. Happy
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, pilatka a obaleči na jádrovinách 2018, 1.6.2018
Tak asi s tím postřikem taky počkám na příští týden. Díval jsem se na eagri.cz a mezi Hradcem Králové a Oticemi není v sumach teplot téměř rozdíl. Happy
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, pilatka a obaleči na jádrovinách 2018, 30.5.2018
Díky Kuky. Může se do těchto přípravků přimíchat nějaký prostředek proti padlí?
Muchovník, 1.11.2017
Já ho koupil v Úvalně v zahradnictví Flora, tvrdili že to je sladký druh muchovníku. Happy
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika