Příspěvky uživatele - 208.228

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Earliglo, Favorita, Michaela, 7.6.2018
Která z těchto tří odrůd je dle váš nejlepší?
Primissima Delbard, 7.6.2018
Dobrý den, četl jsem diskuze o ranných broskvích a jejich špatných vlstnostech. Jak je to tedy s chutí této odrůdy? Zaujala mě její odolnost proti kadeřavosti a rannost.  Popř. praskání pecek - způsobuje to vyšší kazivost ovoce v... celý příspěvek >
Michaela Broskvoň, 5.6.2018
Asi jste mě nepochopil, v oblasti by broskve rostly jen jestli střední odolnost stačí...
Letorosty, 4.6.2018
Hezký den, zajímalo by mě jaké délky dorostou letorosty za jedno léto. Loni jsem zakoupil třešeň, ta již byla zastřihlá, teď má letorosty asi 15 cm. Hrušeň Clappova a Hardyho, Clapp má hezké letorosty asi 25 cm, ale Hardy má jen dva miniplůdky a... celý příspěvek >
(Ne)rozrůstání borůvek, 4.6.2018
Dobrý den, třetím rokem na naší zahradě stojí dva keříky borůvek. Emblue a Bluecrop. Letos jsme přisadili Elliota. Všechny keříky mají bobule. Myslím, že letos to bude na malou mističku, loni to byla hrst. Kanadské borůvky mají být nejpomaleji... celý příspěvek >
Michaela Broskvoň, 4.6.2018
Dobrý den, broskvoň Michaela mě zaujala svými chuťovými vlastnostmi. Rád by jsem ji pěstoval, ale píší, že odolnost proti mrazům má jen střední a já nežiji v v oblasti pro broskvoně přímo určené. Ohrožovali by ji hlavně jarní mrazíky. Myslíte, že... celý příspěvek >
Třešeň Lapins, 28.5.2018
dekuju
Třešeň Lapins, 28.5.2018
Chlapci, jake mate zkusenosti s tresni Lapins? Letost po loňske výsadbě vykvetla třemi květy. Ze dvou se udělaly plody, které postupně upadly. Nejspíš zásluhou mravenců. Nečekala jsem úrodu, ale přesto jaké jsou vaše zkušenosti s touto odrůdou? A na... celý příspěvek >
Broskvoň Berounsko, 28.5.2018
Jasně je tu miliarda otázek jaký broskvoně to přiblblejch oblastí, jenže se zeptám znova. Chlapci, ovocnáři, máte nějakou fakt nejlepší broskvoň do oblasti kolem 400 m.n.m., která nebývá napadána nemocemi, bude alespoň něco plodit a nebudou jí pukat... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika