Příspěvky uživatele - 234.165

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Letní vypěstování sadby květáku, 3.9.2020 Obsahuje fotku
Brokolice podrastli-stav po mesiaci, ked obschne pôda, tak ich okopem. Tie v strede zaostavaju v raste, mozno su mravce pri korenoch
Zkrácení velké třešně - řez, 27.5.2018
Ja som pred asi 8 rokmi skratil 4 kostrove konare 15-20 cm na starsej visni, rezom na prevod. Pekne obrastla mladymi vyhonami, len uz ju napadli drevokazne huby, dokonca aj sirovec. Ale drzi sa este. Lepsie je pri ceresniach a aj inych kostkovinach... celý příspěvek >
Roubováni švestek, 31.3.2018
105.191: A čo ak sa tá hypersenzitivita prejaví tak, že "zařve" Jojo, a nie štep? Na túto tému existuje zaujímavý článok českých autorov publikovaný v kanadskom časopise (foto 1). Abstrakt z neho je na foto 2. V skratke: infikovali stromy Jojo (na... celý příspěvek >
Roubováni švestek, 31.3.2018
Ak by sme chceli byť lingvisticky presní, tak treba rozlišovať medzi pojmami "rezistencia" - "tolerancia" - "hypersenzitivita". Skutočne rezistentná odroda slivky voči PPV (šárke) podľa mňa zatiaľ neexistuje. Jojo je tzv. hypersenzitívna odroda. Čo... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 31.3.2018 Obsahuje fotku
Malé odbočenie: "Maglia rosa". Zaujímavý názov pre odrodu rajčín. Maglia rosa je tiež názov pre dres vedúceho pretekára cyklistických pretekov Giro d'Italia. V taliančine to znamená "ružový dres (tričko)". Na rozdiel od Tour de France, kde líder... celý příspěvek >
Jak a čím správně očistit zahradní nůžky, nože a pilky po řezu, 31.3.2018 Obsahuje fotku
94.40: Dekontaminácia nožníc či pílky je možná plameňom, alebo použitím dezinfekčného roztoku. Na foto je prípravok ktorý by mal byť dostupný v predaji a aj účinný (a navyše neškodný). Posúdiť to neviem, pretože ho nepoužívam. Tých 2 či 3x kedy som... celý příspěvek >
D'Agen, 18.3.2018
Pán Fiala, nemám najmenšiu chuť pokračovať v debate štýlom ktorý Ste Vy použili vo svojom príspevku. Ja Vám neberiem že Ste nad úrovňou tohto fóra. Máte úplnú pravdu - ja skutočne nie som žiadny ovocinársky borec, som len praobyčajný hobík. Mňa toto... celý příspěvek >
Jaký druh švestky na slivovici?, 15.2.2018
zatim se nikdo neozval krom vas Ozvali sa vám v téme: AKÉ ODRODY JABLONÍ. Treba čítať.
Hádanka, 7.1.2018
Dr.Vysloužil: Z 10 správne 7. Super! Napoviem ešte viac: na detailnejšej fotke sú 3 nesprávne určené odrody. IH
Hádanka, 7.1.2018 Obsahuje fotku
Január, záhrady spia, trochu nuda aj na fóre. Už aby bol marec... Na fotkách je 10 odrôd jabĺk. Kto správne určí aspoň 8, je borec (ja by som si trúfal na takých 5-6). Prosím určovať na 1.fotke - od predného radu smerom dozadu a vždy zľava doprava... celý příspěvek >
Máte někdo zkušenost s odrůdou Ligol?, 14.10.2017
...a rána sú tu..orosené. Na fotkách je Ligol už celkom pekne vyfarbený, ozdobený kvapôčkami rannej rosy. Takýto pohľad hneď ráno človeku zlepší náladu 😃. IH
Hardyho - pro a proti, 14.10.2017
Viktor: Na takéto otázky sa ťažko dá odpovedať. Odhadovať dopredu ako bude vyzerať strom ktorý nie je ešte ani zasadený sa nedá. S Hardyho nemám skúsenosti, nikdy som ju nepestoval, takže nebudem sypať prázdne slová do vetra. Napokon, veľkosť stromu... celý příspěvek >
Hardyho - pro a proti, 14.10.2017
Radka: Nadmorská výška je len jeden faktor, dôležité sú aj ďalšie (závetrie alebo náveterná strana, južný ale severný svah, prístup slnka v priebehu dňa, kvalita pôdy atď.), ktoré tú nadm.výšku môžu výrazne "znížiť", alebo aj naopak, ešte "zvýšiť".... celý příspěvek >
Jabloně a hrušně do teplých oblastí, 14.10.2017
Vladimír V.ml.: Ešte k tomu Topazu, ktorý Ste si vybrali. Sú tu na fóre viaceré príspevky, ktoré ho zavrhujú kvôli zlým skúsenostiam (prelomenie "rezistencie" proti chrastavitosti, zdrobňovanie plodov, slabý rast atď.). Sám som v minulosti zažil že... celý příspěvek >
Je toto žloutenka peckovin ESFY?, 10.6.2017
Pan Jiří, aký štát pôvodu bol uvedený na visačkách na vašich chorých marhuliach a broskyniach? Kde ste ich kupoval?
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika