Příspěvky uživatele - 6.79

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jake cerpadlo na zavlazovani hriste, 27.5.2018
Hromada poznámek. Všechny více, či méně pravdivé... Já projektují a stavím AZS od roku 2002. Finančně nejzajímavější byl Eden = na Slavii... Zkrátím to. Nechte si udělat od rozumného člověka projekt, event. ho prokonzultujte na webu a pak to... celý příspěvek >
Atypické řešení automatické závlahy, 26.5.2018
Jak ušetřit? Nechat si udělat celkovou projektu.dokumentaci. Neznám váš zdroj vody. Stejně bude celá závlaha rozdělena na sekce, no a následně stavět po částech. Máte-li už hotový trávník, tak není nic snazšího, než vyrýt trav.drn a potrubí dát... celý příspěvek >
Atypické řešení automatické závlahy, 26.5.2018
Rozumné řešení... Já projektují a stavím AZS od roku 2002 a krom fotbal., tenis., baseball hřišť, mám za sebou víc jak stovku zahrad s různými zdroji vody, včetně těch kombinovaných. Od potoků, jezírek, nádrží, studen, až po vodovod. Krom klasických... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika