Příspěvky uživatele - 109.193

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řez nevhodných výhonů, 24.5.2018
Dobrý den, moc Vám děkuji za odpověd, taky jsem si říkal, že by bylo zbytečné čekat až na další rok, ale raději se zeptám a od ted budu vědět :D
Řez nevhodných výhonů, 24.5.2018
Dobrý den, mohu zeptat zda v tuto dobu lze u meruněk odstaňovat nevhodně rostoucí výhony až na větevní kroužek?? Dále by mě zajímalo, zda lze odstranit i starší větev cca 1 rok, která rostla nevhodně, ale letošní výhon z kmínku ji již předběhl v... celý příspěvek >
Aktinidie Deliciosa - odrůda Solo, 26.4.2018
Dobrý den, mohl by mi někdo z Vás poradit zda je tato odrůda skutečně samosprašná? A dále by mě zajímali vaše zkušenosti s touto odrůdou.
Substral Careo ultra - pilatka, 2.4.2018
Děkuji mnohokrát za rady, no kdybych to věděl tak to careo ultra ani nekupuju, Mospilanu mám doma spustu.A jestli se moho ještě zeptat, Mospilan se aplikuje stějně jako reldan/calypso až v době opadu květů nebo můži i do květu?Je také taxický pro... celý příspěvek >
Substral Careo ultra - pilatka, 2.4.2018
Dobrý den, nemá někdo z vás zkušenos s tímto přípravkem v boji proti pilatce??Vím, že není na pilatku registrovaný, ale paní v zahradnictví mi poradila tento přípravek.minulý rok jsem používal reldan, ale ten bych chtěl letos prostřídat s jiným... celý příspěvek >
Štíhlé vřeteno - řez 1. rok, 30.3.2018
Dobrý den, mnohokrát děkuji všem, kteří odpověděli na můj dotaz.Myslíte pane Vysloužile, že by jste mi poradil jak to ořezat (jestli vnější očko či vnitřní a jak hluboko)??
Štíhlé vřeteno - řez 1. rok, 29.3.2018
Dobrý den, zakoupil jsem nádherně rostlý stromek jabloně James Grieve na M26 ideální k pěstování štíhlého vřetena (odklon výhonů téměř do vodorovna a rostlé do všech směrů).Jedná se mi o to, že v každé publikaci, kterou mám se píše něco jiného v... celý příspěvek >
Odvažování postřiků - rady, 9.3.2018
Dobrý den, mohl bych poprosit Vás většinou zahrádkáře a né splašené chemiky, aby mi poradili nějaké fígle na odvážení postřiků(např. Kuprikol atd..).jedná se mi o to, že mám doma váhu s přesností na 5g a nechce se mi investovat cca 500kč do kapesní... celý příspěvek >
Trifoliata - Citronečník - semena, 16.7.2017
Dobrý den, nikde na internetu nemohu sehnat na prodej semena tohoto citrusu, chtěl bych si ho vypěstovat doma od semínka, ale sazenčka by taky nevadila, pokud někdo víte, kde je sehnat budu moc rád za info.
Přeočkování, 4.7.2017
Pane Vysloužile, děkuji vám za bleskurychlou odpověd.Takže jestli jsem správně pochopil, lze tedy přeočkovat meruňku, je to z letošního sázení, psi mi ji ve výšce cca 0,5m zlomili, a je mi ji líto vykopat, když už zřejmě začal růst kořenový... celý příspěvek >
Přeočkování, 4.7.2017
Dobrý den, prosím o radu ohledně přeroubování nebo přeočkování meruňky, chci se zeptat, lze v tuto dobu přeočkovat meruňka jinou meruňkou, popřípadě broskvoní, pokud to jde??Můžu očkovat čerstvými rouby, nebo musím mít ještě nenarašené očka??V... celý příspěvek >
Leala, 22.6.2017
Zdravím, mohl by se někdo podělit o zkušenosti s touto odrůdou meruněk?Chci se zeptat Vás zkušenějších, zda je silnějšího vzrůstu či spíše,,menšího''??jak je na tom s odolností? Jak je na tom tato odrůda s chutí, nejsem žádný hvězdný... celý příspěvek >
Kontejnerovaný stromek, 20.6.2017
Tak a teď jsem z toho jelen, jeden říká kýbl málo, druhý hodně to je,,babo raď´´
Kontejnerovaný stromek, 20.6.2017
Opravdu nevím jak je to u vás, ale u nás máme docela dost propustnou půdu, a navíc některá literatura uvádí, že je lépe zalít 1x3dny kýblem vody, než-li každý den trochu.Sice jsem napsal 10l vody, ale je to cca jeden kýbl od kečupu, tak opravdu... celý příspěvek >
Kontejnerovaný stromek, 20.6.2017
Pročpak by nemohl, hnojím kopřivovým zákvasem, a voda je dle mého názoru zcela v pořádku a kort v tomto počasí, kdy teplota u jižní zdi domu je i 43 C (před chvilkou jsem se tam byl podívat).
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika