Příspěvky uživatele - 21.186

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Traktory Starjet, 16.7.2018
Tak široké nože mohu doporučit... tunel jsem s nimi zacpal jen jednou a to jsem zkoušekl sekat co to šlo... lítal jsem jak divočák. Sice malý hrb uprostřed je při pozorném zkoumání vidět, ale to pro běžné sekání nic neznamená... na hřišti by to asi... celý příspěvek >
Traktory Starjet, 27.6.2018
Tak mám za sebou pvní garančku.Nechal jsem si nasadit jiné nože tzv,"široké" Technik tvrdil, že neposekaný proužek zanechávají jen v případě, že se hobluje na 1-2 uplně dole... např. fotbalové hřiště. Při dostatku vzduchu... výška 4 a výše prý sekají... celý příspěvek >
Traktory Starjet, 6.6.2018
Kapota se otevírá od volantu směrem dopředu... stačí mírně zabrat... není tam ničím jištěná. Světla jsou druhá poloha klíčku. Při běžícím motoru dáte klíček doleva a motor stále běží a rozsvítí se. Motor zhasne až když dáte klíček uplně doleva.... celý příspěvek >
Traktory Starjet, 6.6.2018
Neměl by první výměnu oleje dělat servis??...kvůli záruce?? Jak jsen psal tak prý při první výměně oleje také zvýší otáčky motoru. Koš se mi plní jak kdy... když sekám krátkou a zelenou trávu, tak ho ze sadačky sotva zvednu. Když sekám slabou... celý příspěvek >
Traktory Starjet, 5.6.2018
Omlouvám se za to "y" v předchozím příspěvku... snažil jsem se to opravit, ale nenašel jsem jak. Jsem rád, že máte stejné pocity jako já. taky jsem nadmíru spokojen. Za 3 mth půjdu na první garančku, tak se mechaniků zeptám jesti by s tou výškou... celý příspěvek >
Traktory Starjet, 5.6.2018
Tak jak jste řádil s P6 o výkendu??? Podělte se o dojmy?? Spokojenost???
Traktory Starjet, 29.5.2018
Prosím berte to jen jako můj názor. Rozdíl mezi P6 a ostatními traktůrky(většinou z číny nebo itálie) za 40 000,- není ve výšce posekané trávy, ale v kvalitě a materiálech. Tzn. že až budete vyhazovat už třetí čínskej tak P6tka bude sotva zaběhnutá.... celý příspěvek >
Traktory Starjet, 28.5.2018
Zatím s vysokou trávou moc zkušeností nemám, ale domnívám se, že všechny traktůrky tohoto typu jsou určeny převážně pro pravidelnou údržbu velkých ploch. Tzn. max.výška trávy 10-15cm... sekání každých cca 14 dní.  Co jsem zkoušel tak P6 tka... celý příspěvek >
Traktory Starjet, 24.5.2018
Ještě doplním můj předchozí příspěvek. Pokud se rozhodnete pro novou P6 doporučuji si připlatit za čtyřplátnové pneu OFF-ROAD PROFI a nechat si tam dát motor VANGUARD. Než jsem já kupoval, tak jsem sháněl spoustu informací a tento motor doporučoval... celý příspěvek >
Traktory Starjet, 24.5.2018
Už včera jsem psal, ale nějak se to neukázalo, tak znova: Před zimou jsem koupil novou P6...takže teď mám cca 10 Mth... je sucho moc toho nenasekám. Zatím mohu jen pochválit. Je to perfektní, robusní stroj. Jen ty bezpečnostní prvky jdou trochu... celý příspěvek >
Kde seženu medvědí česnek?, 10.4.2016
Dobry den, upresnete prosim, kde ho u Podebrad u Labe najdu? Dekuji
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika