Příspěvky uživatele - 148.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Trvanlivost folie / spoju, 28.6.2018
Zdravim. Za posledni dobu, cca 3 mesice, se nam zacala z jezirka o plose cca 40m2 odparovat voda vice nez bylo za poslednich 10 let obvykle. Pred par lety jsme uz jednou resili prokousanou folii v pobrezni zone, nastesti jsme diru nasli... celý příspěvek >
Který filtr je lepší?, 23.5.2018
Dobry den, tak co po dalsich sesti letech? Nebo to byla jen reklamni vlozka a pisatel uz zapomnel? Jak se dostane voda do a z filtrace pomoci vzduchu? Koukal jsem na stranky NITRIPRO a nic tam neni, schema zapojeni, popis apod. Dekuji za... celý příspěvek >
Jak pouzivat UV lampu, 27.6.2016
Zdravim, mnoho z vas pouziva ruzne typy UV lamp, ale nedocetl jsem se, jak tyto lampy pouzivat. Ruzne typy lamp maji ruznou zivotnost, rekneme, ze cca 8.000 hodin je takovy normalne dostupny typ UV lampy. A kdyz toto vydelite 24 h, tak vam vyjde... celý příspěvek >
UVC lampa EVO, 22.6.2016
Dobry den, UV lampa jen 4 tydny za sezonu? Jak velke jezirko mate? Ryby ano / ne? Jak to spinate, rucne nebo mate nejaky casovac? Pekny den Alan D.
Filtracni set pro jezirko 100m3, bez ryb, 6.6.2016
Dekuji, jestli tomu dobre rozumim, tak pokud odchozi hadice bude mensi, tak asi zvysim prikon tim, ze mu to da vice prace to mnozstvi vody protlacit. A co se tyka UV lampy, tak jsem uplne neporozumel poznamce o zvlastnostech charakteristiky... celý příspěvek >
Filtracni set pro jezirko 100m3, bez ryb, 2.6.2016
Dobry den, prosim vas a co filtrace PROFICLEAR, JSOU KOLEM 20.000,- kc. Jenom nejak postradam na strankach OASE na jaky objem jezirka se hodi. Jeste jedna otazka k cerpadlum AQUAMAX GRAVITY, nekde tady v diskuzi ( a myslim, ze i... celý příspěvek >
UV lampa a život v jezírku, 4.2.2016
Sel jsem do zahradniho jezirka s tim, ze je to soucasti prirody, takze me ty potize s rasou mrzi, ale zase to tolik neprozivam. Spis si tak hraju a zkousim co na to zabira. Obcas ji vysaju, nekdy neco prectu tak to zkusim a vysledky jsou ruzne. Treba... celý příspěvek >
UV lampa a život v jezírku, 3.2.2016
Kdyz je velke horko, jako bylo loni, neprsi a mate jezirko na primem slunci jako ja, tak muzete mit skoro cokoliv na cisteni vody a stejne to nebude stihat a rasy se objevi. A samozrejme i vyssi pH, opravdu nevim co je driv jestli vyssi ph a potom... celý příspěvek >
UV lampa a život v jezírku, 3.2.2016
Abych objasnil zahadne pytliky :-), musel jsem doma trochu pohledat, ale nasel. Jak jsem psal mel jsem pH nad 8, tak jsem od firmy VODNAR objednal i pripravek na snizeni pH a k tomu sitky, kterych nazev je: FOSFOSORB Jeden je do cca 40m3,... celý příspěvek >
UV lampa a život v jezírku, 3.2.2016
omlouvam se za blik, myslel jsem BLOK :-)!
UV lampa a život v jezírku, 3.2.2016
Jirko, vcera jsem procital vas blik a koukal na fotky jezirka. KLOBOUK DOLU!!! Opravdu precizni prace az jsem si rikal, ze pod tim vsim betonem jestli se vam neco rozpoji nebo nejaka mys ci hrabos udela neplechu, tak to bude mazec. Ale vymyslene... celý příspěvek >
UV lampa a život v jezírku, 3.2.2016
S pH mate pravdu, bylo pres 8. Tak jsem koupil u firmy, myslim VODNAR, takove pytliky, ktere se ponori do vody a odbouraji fosfor atd a navic je voda potom kyselejsi. No a zabralo to, v navodu bylo napsano, ze je to na cca 3 mesice, ja je tam dal... celý příspěvek >
UV lampa a život v jezírku, 1.2.2016
ok dekuji, kouknu se na to. S cistotou vody problem nemam zatim vubec, ale ta rasa v lete, to uz bylo trochu moc, dokonce mi i prestaly prospivat rotlinky v jezirku. Pekny den Alan D.
Filtracni set pro jezirko 100m3, bez ryb, 1.2.2016
Dekuji, zase tak velke jezero ci nadrz budovat nehodlam :-)! Kouknu jeste podrobneji na ty Biotecy. Pekny den Alan D.
Filtracni set pro jezirko 100m3, bez ryb, 29.1.2016
Koukal jsem na ne, ale jak pisete - cenove je to jinde, na druhou stranu me zajima i spolehlivost, protoze pokud to bude levne, ale problematicke, tak je to k nicemu. Ale ta 36-ka nebo 30-ka jsou na daleko mensi jezirka, bude to dost? Nebo kdyz... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika