Příspěvky uživatele - 68.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Benzínová sekačka nejde nastartovat, 6.12.2018
Kdo zvládne - co tu popisujete - /což je komletní repase karburátoru/ - se tím může začít živit - a je tedy nejspíš mechanik! Je to totiž 95% problémů všech těchto motorů /tedy - pokud je svíčka čistá a dává jiskru/! Osobně bych však začal... celý příspěvek >
Jakou elektrickou řetězovou pilu, 26.8.2018
Zajímalo by mne proč tyto pily nekupovat. Tedy myslím pily s motorem kolmo k řetězu.Pokud vezmu, že motor podélně uložený, tedy ten co podoručujete, má ještě navíc převod a zrovna tento je sakra náročný na převod a materiál a každé malé dítě malé ví,... celý příspěvek >
Tříkolové sekačky Hecht - máte zkušenosti?, 20.6.2018
Brácha má tři roky tříkolový Hecht a sám jsem si jej zkusil až mi doslouží moje stará čtyřkolá sekačka koupím ji také. Mám členitou zahradu a sekat ji s tříkolkou je super. Pujčil jsem si ji před měsícem a žádný problém s kolečkem jsem neměl.... celý příspěvek >
Zkušenosti s vřetenovými sekačkami, 22.5.2018
Možná by Vás mohlo zajímat, že se tu baví o vřetenové sekačce což, už když se snažíte udělat reklamu čínskému Weibangu 455, on opravdu není.
Postrekovac pre zenu, 12.5.2018
Není starý a nový model. Čekal jsem na něj rok a půl. Furt se něco měnilo i vzhled, ale fyzicky jsou dostal jeden z prvních kusů pokud nebyl první a jiný model nebyl. To samozřejmně, ale nemůžu říci do budoucna, protože jsem s ním velmi spokojený,... celý příspěvek >
Jakou sekačku do 10 000 Kč, 18.2.2018
Mám motorovou pilu Hecht 945 z prosince 2003 výrobní číslo 0301245. Nic jsem neopravoval nic jsme neměnil. Jen ni pořezání vyčistím a uložím do garáže. Mám na ni 6-tý řetěz. Tedy Hecht vydrží i více jak 15let a naopak jiný stroj nevydrží ani 3 roky.... celý příspěvek >
Motorový postřikovač Hecht 459 - praktické zkušenosti, 15.2.2018
Ani nemůže dostříknout. Je to rosič nikoli postřikovač. Liší se dost zásadně konstrukcí:-).
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika