Příspěvky uživatele - 145.82

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak pročistit bazén od pylu, 24.5.2018
Zkouším podle vašeho doporučení, zatím dva dny po sobě, vypadá že to bude chvíli trvat, ale půjde to. Ráno vysaju uaszeníé vločky do sudu, večer přečerpám ze sudu zpátky (samozřejme ne všechnu, usazeniny pak vyleju, čerpadlo držím zrhuba ve třetině... celý příspěvek >
Jak pročistit bazén od pylu, 22.5.2018
Ten kartušový předfiltr stojí za vyzkoušení, díky za super nápad. Vločkovač jsem samozřejmě zkoušel, používám Azuro Flukol, možná vyzkouším nějaký jiný, který pracuje na jiném principu. Doporučíte mi něco jiného?
Jak pročistit bazén od pylu, 21.5.2018
Zdravím, pylová "kalamita", která na nás v uplynulých týdnech zaútočila nenachala na pokoji ani náš bazén, který jsem začal v té době odzimovat a nechal ho nějakou dobu odkrytý. Cca 14 dní se snažím pylu zbavit, ale písek ve filtraci jej všechen... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika