Příspěvky uživatele - 146.208

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Uhorky hynu, 21.5.2018
Ano žijeme v jiném Brně :-) A propos. neznám žádnou čtvrť na východně Brna na H. Husovice, holasky, holubice, typoval bych spíš Horákov, nebo spíš Hostenice, ale to není Brno. (Drahanská vrch.) O postriku na broskve a nyní i meruňky nepolemizuju.... celý příspěvek >
Vosy a sršni na hrušních, 21.5.2018
Co puklice, já je mám jen na mladých hruškach. Chutnají jim. Mravenci si je taky pěstují kvůli nějaké šťávě. Srsnu se nebat, bzuci, ale jinak sou docela plaší, odletí. K.z B.
Uhorky hynu, 21.5.2018
Ad. druhy prispevek, plíseň sem měl na rajských jen jednou v 98r. moc na husto a i kerickovy odrůdy. Ale jinak (od 87r.) když je na normálním stanovišti tak OK. Ono také jinak se to pěstuje na jižní Moravě než mezi bramborama na vysočině, já teda... celý příspěvek >
Uhorky hynu, 21.5.2018
Zvykat si nemusím, jak říkám, pěstují to co my v daných podmínkách jde, a je toho dost. Na vysvětlenou samotná měď se používá přece mimo vegetaci, do rostliny se tam může dostat spíš přes půdu jako prvek již v půdě obsažený než přes kůru či minimálně... celý příspěvek >
Uhorky hynu, 21.5.2018
Paní Lido, chápu ten argument, dokonce mu i rozumím, a už jsem ho zde někde i obdobně četl v trochu menším poměru či diskutoval. Jen mi prostě chutná více a to setsakramentsky a to nejde jen o mě, když vím, že není strikano tj. Chemické přípravky... celý příspěvek >
Uhorky hynu, 20.5.2018
Vidím, že na všecko je cheemie. Já teda zachraňuji jen meruňky a něco broskve - ale to je Cu. Abych strikal rajčata, brambory, mrkve, cibule, jabka či co ještě dalšího to bych se na to mohl vys*at. A stejne sajra*t si koopit v obchodě. Dyz to nejde,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika