Příspěvky uživatele - 60.136

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odrůda Glorietta, 10.9.2018 Obsahuje fotku
Tato odrůda se nám letos 2018 osvědčila. Vydržela ve sklepě z loňské sklizně do konce května. Ještě jsme Gloriettu i jiný druhy zkusili pěstovat na trávě a i tam se vyznamenala. Na jednu naklíčenou, kterou jsem položil přímo na posekanou trávu... celý příspěvek >
Aprimira, Aprikyra, Aprisali, 26.8.2018 Obsahuje fotku
Letos poprvé co Aprimira zarodila, spouta květů, cca polovina opadala, ale i tak byla zprvu obalená. V letošním suchu zalévám, ale plůdky přesto opadly. Nejhorší však na tom je, že v srpnu se na nich objevují skvrny a tečky, čím dal tmavší až... celý příspěvek >
Mrazu odolné merunky do vyšší n.v. kolem 600 m, 18.6.2018 Obsahuje fotku
Naprostý souhlas!!! Vysadil jsem meruňku, mrazová kotlina, dokonce kvetla, ale stejně opadala, takže místo ní vysazena Aprimira a už má 3.rokem plody ve vyšší polovině. Viz foto
Sladký angrešt odolný proti padlí - co mi můžete doporučit?, 19.5.2018
Také si nemůžeme vynachválit starý dobrý Zlatý fík. Pěstujeme ho již přes 20 let, někdy potřebuje postřik 2x někdy jen 1x (většinou Discus) a je pokoj. Nové odrůdy jsou většinou riziko jako u všeho dokud se nevyzkoušejí. Hodně z nich je jenom... celý příspěvek >
Aprimira, Aprikyra, Aprisali, 18.5.2018 Obsahuje fotku
Tady jsou příspěvky převážně negativní, zatímco na YouTube naopak. Tak uvidíme, tříletý stromek poprvé obsypán plůdky, vše převážně v horní části koruny. Mírný JZ svah 350m.n.m. Má se nechat dozrávat, prý až v plné zralosti je chuť... celý příspěvek >
Bellamira - opylovače, 16.5.2018
Letos vyzkoušeno, že dobrým opylovačem je jak pro Bellamiru (4r.)tak pro Aprimiru (3r.) Čač.Lepotice. 20m od ních opylování proběhlo ze směru převažujících záp./severoz. větrů. Oba stromky zatím nemusím v pol.května postřikovat. Výrazně převažují... celý příspěvek >
Bellamira - opylovače, 14.5.2018
Stejná situace, také ji mám na St.Julienu, ale "naštěstí" máme nízko spodní vodu a "naneštěstí" jsme v mraz.kotlině, takže po 4letech letos poprvé nezmrzla. Ukáže cca 50 plodů. Nejhezčí, pravidelný stromek v zahradě.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika