Příspěvky uživatele - 16.14

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Traktory Starjet, 18.5.2018
Zdravím, v loni na jaře jsme pořídili Starjet P4. Zatím máme najeto pouze 40 mth, takže o nějakých závadách je brzy mluvit, ale co se týká sběru vyšší trávy, tak mohu doporučit, má větší tunel od roku 2017. Byl jsem rozhodnut pro značku Starjet,... celý příspěvek >
Zahradní traktor Starjet 2015, 10.5.2017
Dobrý den,  rozhodl jsem se pořídit zahradní traktor Starjet pro udržování plochy cca 5000m2, která se bude sekat cca 1x týdně, terén vesmes rovný málo členitý. Původně jsem chtěl vzít Challengera, ale po navštívení nejbližšího dealera jsem... celý příspěvek >
Ohřev bazénové vody, 29.5.2013
Ahoj. Prosím o radu zkušených majitelů zahradních bazénů, jak ohřívat bazénovou vodu.  Vlastním bazén o rozměru 3x6x1,3metru, je krytý, rád bych vodu udržoval na 29-30 stupních, v tuto chvíli je bazén napojený na tepelný výměník, který... celý příspěvek >
Napojení bazénového potrubí na polypropylen, 19.6.2012
Děkuji za informaci, zajdu do nějakého obchodu s vodoinstalační technikou a zkusím něco vhodného vybrat.
Napojení bazénového potrubí na polypropylen, 18.6.2012
Vhodnou kombinaci rychlospojek PPS nemůžu najít. Původně jsem myslel, že by to šlo přes tyto dvě redukce: T-kus 90° MIX redukovaný D 50 mm Přechodka PPR 25x3/4˝ plastový závit vnější EKOPLASTIK Bohužel jsem nikde nenašel, zda je stejné... celý příspěvek >
Potřebuji poradit: záhradní traktor, 25.4.2012
Honda i Cub Cadet jsou dobré stroje, ale ceny náhradních dílů jsou vyšší než konkrétně u českého výrobku Starjet. Ta honda se hodí spíše na pravidleně (na krátko) sřižený trávník, seká o trochu kvalitněji (to nám řekl prodejce, takže nemám vlastní... celý příspěvek >
Jaký traktůrek do terénu?, 5.1.2012
PAnther 4x4 od AGS toho zvládne asi hodně, co se svahové dostupnosti a náročnosti terénu týká. 
Starjet nebo Karsit?, 4.10.2011
Myslím, že ani jednou značkou neuděláte chybu. Záleží kolik chcete do traktrůrku investovat. Mám doma první sezónu Starjet s motorem Vanguard 20HP. Také jsem dlouho vybíral a vybral toto, za celou sezonu bez problému. I když je vlhčí tráva, tak se... celý příspěvek >
Zahradní traktůrek do 50ti tisíc, 3.10.2011
Nejsem žádnej znalec, ale pokud se nepletu, tak 4 ary je 400 m2 což se nechá posekat elektrickou sekačkou. Trojnásobek udávané ceny je spíše přemrštěné. 1ha = 10.000m2 stačí traktůrek do 100tis., do 50 tis. s traktůrkem který má sekat hektar se... celý příspěvek >
Nejlepší sekačka na trhu, 24.8.2011
Na vysokou trávu 50cm a sběr do koše není vhodná asi žádná sekačka, to nezvládne mnohdy ani zahradní traktůrek. Pokud trváte na sekačce, tak bych do výběru zařadil zahradní sekačku Honda HRX 537 C2 HYEA. Velký koš, silný motor, manuální... celý příspěvek >
John deere X300R, 24.5.2011
Zdravím, rovněž plánuji nákup traktoru na cca 2500m2. Jaký zásadní rozdíl je mezi X155R a X300R kromě turbo sání? koukal jsem na tu akci John Deere X155R za 99tis.vč DPH a velice se mi zamlouvá. Ještě mě zaujal traktor Cub Cadet CC 1024 RD-N.... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika