Příspěvky uživatele - 37.207

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Změna barvy folie v bazénu, 7.10.2019
Jejda Azuro folie :D Za 5 let máme třetí!!! První originální po 3 letech odešla po dvou použití čističe lemů, ten jí prostě smyl. Druhá koupená dražší galaxy - první rok nad hladinou žlutý lem a začala lepit. Reklamaci jsem řešili druhý rok kdy to... celý příspěvek >
Azuro po vypuštění záhyby na dně,vyrovná to tlak vody?, 14.5.2018
Pokud se folie "zvarhánkovatěla" tak se sama nenatáhne. Jedině ji zkusit vytáhnout jako při první instalaci. Jestli je v bazénu velký a divoký provoz dětiček, tak se na dně lehce shrne i přes tlak vody stejně.
Zkalená voda v bazénu, 17.8.2017
Bílá "vata" můžou být chuchvalce z vločkovače co filtrace opravdu nezvládne. Odsáváte hadicí nebo vysávací hlavicí?  Ta to rozežene dřív než se k tomu dojede, lepší je přilepit jen hadici k tyči. Odpadlá zeď to nebude, to by šlo vysát normálně a... celý příspěvek >
Nerezová nádrž, 11.7.2017
Vypadá to spíš na pozink.  Nějaká fabrika by to mít mohla, jenže pozink a chlorovaná voda je radost jen na chvilku.
Skimmer azuro, 5.8.2016
Jé fakt by bylo fajn vidět ho přetékat, bohužel se nám to po několika letech nepodařilo - když prší tak totiž upouštíme :) Jinak je samozřejmě v šachtě vsakovací jímka a filtrace je mimo bazén nad jeho úrovní, tak není obava o její zaplavení. Je... celý příspěvek >
Skimmer azuro, 2.8.2016
Od výroby debilně vyřešený skimmer - je nutné zadělat díru nahoře ve víku a v lemu jsou také 2 díry (zalaminátováno) a nahoru buď dát onen půllitr, šutr nebo přidělat kovové zácvačky (např. takové jako na pracovním kufru) a ještě vytvořit těsnění -... celý příspěvek >
Bazénová hadice, 11.7.2016
Záleží na co ji chcete - na vysávání nebo rozvody filtrace? Bazén sezónní nebo zapuštěný? Na vysávání stačí obyčejná plastová v jakékoli barvě, na rozvody k filtraci a soláru pokud je bazén zapuštěný (nebo nastálo na zahradě) doporučuji spirálovou... celý příspěvek >
Přechlórovaný bazén, 29.6.2016
Bazén odkrýt, možná pustit filtraci přes noc aby se mícháním vody chlor dostal trochu ven a klidně zítra bych tam vlezla, jen pozor pokud máte děti, ty se potápí s otevřenýma očima tak to by nebylo dobré. Kvůli řase jsem taky úmyslně přechlorovala,... celý příspěvek >
Plovoucí lehátko/křeslo - nosnost, 26.6.2016
Prostě zkusit, většina obyčejných lehátek zvládne 100 kg a nerupnou ani nejsou úplně pod hladinou. Pokud to nesedne, tak to prodáte na netu. Držátko na nápoj netřeba, protože by na to pražilo slunce a bylo by pak teplé jako..., pití se nechává na... celý příspěvek >
Azuro 400 a solinátor, 5.6.2016
Pokud máte "drahou chemii" tak hledejte levnějšího dodavetele protože chlorování není nijak drahé a to používám pouze chlorové tablety a algicid a vločkovač dodávám týdně navíc dle potřeby. Po zkušenostech s moundfieldem a jejich nerezovýmými výrobky... celý příspěvek >
Zakalená zelená voda, 20.5.2016
čekat, stalo se nám to taky, ale naštěstí na podzim - jedenkrát chloršok, vločkovač, algicid a filtrování, ale trvalo to 14 dní než se to vyčistilo. Do košíku skimmeru jsem dávala vytírací hadřík a ten jsem několikrát denně ždímala, ten to pochytal... celý příspěvek >
Cena bazénu, 25.1.2016
Bazén průměr 4,6 m, úplně vše do 50 tis. Kopáno ručně (3 lidi po odpolednech za 14 dní) Mechanizace se neměla vůbec jak na zahradu bez velkých škod dostat. Kdyby ano, tak jsem měla nejlepší nabídku včetně odvozu hlíny za 10 000. Počítán bazén,... celý příspěvek >
Cena bazénu, 24.9.2015
Myslím že to jejich kolo je ze základních cen beze slev nebo jen s drobnou slevou (ale nejsem si jista) - což reálně - plná cena upřimně kvalitě opravdu neodpovídá :) A navíc, na jaře se na bazén chystá už každý kdo ho chce, tak ceny moc neklesají
Cena bazénu, 23.9.2015
Pokud to máte kam složit tak klidně kupte hned. Slevy mají tak do února, později o trochu zdraží i když hlasejí akce. Taky jsme kupovali vše hned po sezoně (září) a jak to sleduji, tak žádné megaakce později víceméně nemají. Myslela jsem, že v zimě... celý příspěvek >
Zakalena voda v bazenu, 2.7.2015
Souhlas, jedině odsát ven bez filtrace. Samospádem to nasaje co má ale nevytáhne tak rychle vodu jako přes filtraci (tedy ekonomičtější postup :). Navločkovat když se to zčíří, nechat vysrážet a pak šup ven - několikrát. Jinak to nepůjde - ne, prostě... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika