Příspěvky uživatele - 167.111

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jabloň Goldstar a Aneta, 26.11.2008
nejde jen o rezistenci ke strupovitosti, letos jsem také ochutnal Florinu- strupovitá sice nebyla, ale chuť nic moc. Takže, radši klasiku-Rubín, Matčino, Starkrimson, Jonared ,čistecké...(i s rizikem strupovitosti a potřebou určité ochrany- což... celý příspěvek >
Vaše zkušenosti se zasíláním ovocných stromků? , 12.11.2008
já mám velmi dobrou zkušenost se slovenskou firmou KOHAplant. Poštovné ji sice dražší, ale jsou schopni dodat do 3.dnů, perfektně zabalené, velký výběr. Lucas
Jakou ranou slivoň?, 4.11.2008
Topfirst jsem letos vysadil. Je to kříženec Ruth Gerstetter a čačanská najbolja. Máte někdo s ní už zkušenosti? Lucas
Výběr ze 4 odrůd, 28.9.2008
díky za rady, zkusím tu Kodrajnku, snad ji někde seženu - v nabídce ji mají v Droždině. Lucas
Výběr ze 4 odrůd, 27.9.2008
váhám mezi ranějšími modrými odrůdami: Nero, Negra, Rondo, Kodrajnka. První 3 jsou asi zrají dříve, Kodrajnka má ale větší atraktivnější plody. Má některá z nich lepší chu't?Které byste dali přednost? Díky za rady. Lucas
Vybrat meruňku, 25.9.2008
u mě taky a to jsem 480 m.n.m Lucas
řez natírat či ne?, 9.9.2008
přidal bych se s názorem k Chalupáři a p.Vysloužilovi- u něj navíc oceňuji láskyplný vztah ke svým stromům.Navíc u takové meruňky, které u mě v n.m.480m konečně plodí (a mám je jen 2), bych si nerisknul nezatřít žádnou větší řeznou ránu a riskoval,... celý příspěvek >
odrůda diamant, 30.8.2008
pěstuji 4.rokem odrůdu Diamant- letos poprvé poměrně dost zaplodila- hrozny jsou však malé, některé i drobné (a do poloviny září, kdy má dozrát se to asi moc nezmění).Obdobně to bylo i vloni, kdy měla prvních pár hroznů. Přitom opodál stojícíc odrůda... celý příspěvek >
Starkinson, 26.8.2008
Pokud máte opravdu Strakrimson, tak taky záleží na lokalitě, jestli vám tam dozrává. Jinak bych nazval vaše zacházení s těmito pro náš milovanými jablky (viz předchozí zájemci o tuto odrůdu) za trestuhodné!  Lucas
Šarka?, 24.8.2008
pokud vám chutnají, proč ne Lucas
Padli - lze jeste provest postrik?, 7.8.2008
no spíš to bude plísen-peronospora takže postřik např.Championem Lucas
Co mu chybí? Choroba, nebo škůdce?, 1.8.2008
jen nevysazujte na stejný místo opět jabloň- mohla by opět onemocnět! Lucas
Letošní strupovitost jabloní, 26.7.2008
no dříve taky psali, že Rubín je dosti odolnýna strupovitost- a nyní i přes postřiky dost hrůza. Ale pro jeho chuť mu dám přednost, pžed jakýmsi chuťově neznámým rezistentem, který za pár let stejně rezistentem nebude. Lucas
ptačí zob, 29.6.2008
prosím o radu- mám 4.letý živý plot z ptačího zobu, ale letos se na některých keřících začly jakoby svinovat lístky, tyto keře namají téměř žádné přírůstky.Po postřiku Mospilanem se stav částečně zlepšil.Mohli by to být mšice, svilušky,či jiné... celý příspěvek >
Je nutné otrhat třešně?, 27.6.2008
ano, příroda si poradí sama Lucas
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika