Příspěvky uživatele - 114.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neznáte někdo recept na pravé znojemské okurky?, 19.7.2018
Pokud tu recept už je, tak se omlouvám, přečetla jsem jen něco. Jelikož pocházím kousíček od Znojma a naše okurky se takto dělali snad i za mé prababičky, z kuchařky jsem recept vylovila. Má být prý originál z Fruty... Ale! strašně záleží na pár... celý příspěvek >
Million bells - uschlé květy - padlí?, 11.7.2018
Ahoj všem... Mám dotaz ohledně balkónovek Million Bells. Vždy se mi dařily, nebyl problém. Až letos - rostlinky mám na balkóně (mám pocit, že severní strana, slunné stanoviště), cca 3 rostliny na klasický samozavlažovací truhlík. Zalévám pravidelně... celý příspěvek >
Lesní jahůdky, 11.7.2018
děkuju za všechny reakce. tím pádem pro mě platí to, co jsem si myslela - na podzim do lesa a opatrně si vzít odnože :)  (pokud teda do té doby dáme dohromady zahradu)... a dotaz možná trochu mimo - je možné, že se trefím do "falešných" jahod -... celý příspěvek >
Lesní jahůdky, 14.5.2018
Zdravím zahrádkáře... Můj dotaz zní - chtěla bych na zahradu lesní jahůdky 1) existuje nějaká odrůda klasických jahod, které chutnají a voní jako ty lesní? Když jsem byla malá, babička je měla na zahradě - byly o něco menší než ty normální,... celý příspěvek >
Papriky po přesazení uvadají, nechtějí se chytnout, 20.5.2016
Dobře, příště teda vyzkouším sázet "na vodu"... Skleník mám v plánu zastínit tento víkend, přišlo mi, že sluníčko není tak agresivní. Hlavně právě i minulý rok jsem sázela rovnou do zastíněného a udělalo to také :( Sázím asi o půl cm níž, než kde... celý příspěvek >
Papriky po přesazení uvadají, nechtějí se chytnout, 20.5.2016
Já mám u rajčat i paprik "ďolíček" aby se déle držela voda. Právě u rodičů se jim to osvědčilo. Není to kráter, ale jen taková 3cm prohlubeň... Jinak papriky sázím normálně -  díra, opatrně sazenice z kelímků vyklepnu aby se nepoškodily kořeny a... celý příspěvek >
Papriky po přesazení uvadají, nechtějí se chytnout, 20.5.2016
Není to tím, minulý rok jsem papriky dala jinam, a udělaly to taky :(. Navíc máme jakoby předělený skleník, neměly by spolu reagovat.  Dle mého mají něčeho málo, ale nemůžu se dopátrat čeho. Fosfor, hnůj? Moc slunce? Máme taky dost jílovitou... celý příspěvek >
Papriky po přesazení uvadají, nechtějí se chytnout, 20.5.2016
Ještě jsem zapomněla - jde o odrůdu bílých paprik, pokud přezrají, chytají fialové zbarvení směrem od špičky... A když jsem je přesazovala měly asi 20 cm, bez květů (cca 4-5 větviček listů)
Papriky po přesazení uvadají, nechtějí se chytnout, 20.5.2016
Dobrý den. Mám dotaz ohledně paprik. Dostala jsem od rodičů 14 kelímků paprik. Tudíž nevím název. Byly v kelímcích po třech u sebe. U našich je takto mají každý rok, papriky nádherné a velká sklizeň. Spolu s rajčaty jsem je už druhý rok dala do... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika