Příspěvky uživatele - 116.124

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Osychání picea glauca, 14.7.2020 Obsahuje fotku
Kdo mi prosím poradí, mám asi 1rok tento smrk, Picea glauca, který letos začal z jedné strany osychat a opadávat a z druhé roste, je to vidět, že tam má malé krásně zelené přírustky Zda bych to neměla nějak přihnojit než to začne opadávat i z té... celý příspěvek >
Jabloně vřetena, 26.4.2020
Prosím o radu, nejsem odborník ale chtěla bych nasadit na délku asi 6 metrů jabloně vřetena a nevím zda si mám koupit   jabloně na podnoži M 9 nebo to musí být stromky přímo s oznečením "vřetena".Kolik jich na tuto délku mám nasadit a jestli mi... celý příspěvek >
Angrešt choroba, 28.4.2019 Obsahuje fotku
Kdo prosím poradi co chybi nebo o jakého škůdce se jedná, angrešt očividně neprospívá, kroutí se listy pak začnou žloutnout a pak se objevily hnědé skvrny na listech a zdá se mi že se to přenáší jelikož jsou nasazené vedle sebe a nejprve to bylo jen... celý příspěvek >
Hortensie drsná Anthony Bullivent, 24.7.2018
Právě teď krásně kvete, je to keř asi 3roky starý a loni po zimě se zdálo že nepřežil ale vyplatilo se počkat a letos krásně obrazil a dokonce vedle je ještě jedna menší rostlina a jen nevím zda se vysemenila či jinak rozrostla.
Určení odrůdy, 17.7.2018 Obsahuje fotku
Pozná prosím někdo tuto odrůdu jablek, které jsou už teď zralé a chutné
Mladá hruška, 17.6.2018 Obsahuje fotku
Prosím poraďte, na podzim loňského roku jsem zasadila tuto hrušku, zimu přežila úplně v pořádku na jaře byla krásně zelená a nyní evidentně chřadne opadává listí nebo je zkroucené, při prohlídce jsem žádného škůdce nenašla a jelikož ji mám na chalupě... celý příspěvek >
Sasanka, 17.6.2018
Já bych ale řekla, že je to čemeřice a ne sasanka a todle opravdu dělá ale stačí takové listy ostříhat a ty další co vyrostou bývají už v pořádku
Růže po postřiku proti padlí, 3.6.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, posílám foto růže, která byla napadena padlím a to řádně, postříkala jsem ji přípravkem Agro bio a násladně výživou co byla součástí balení a přesto že mi tu radili ať to všechno ostříhám a mě to srdce nedalo a asi jsem udělala dobře... celý příspěvek >
Magnolie po odkvětu, 3.6.2018
Dobrý den, prosím poraďte někdo co dělat se semeníky u magnolie po odkvětu zda to mám ostříhat nebo to není nutné
Choroba ruží, 22.5.2018 Obsahuje fotku
Tak jsem dle rady postříkala přípravkem Agrobio na padlí růží, zabralo to ale ne dokonale tak nevím zda poupata na kterých zůstal bílý povlak nekompromisně ostříhat, což je mil líto protože má bohatě na květ, nebo to nevadí co mi poradíte děkuji za... celý příspěvek >
Kandování třešní, 22.5.2018
Dobrý den, prosím zda někdo nemá zkušenosti jak kandovat třešně a jak dlouho se to dělá, chtěla bych to letos zkusit vzhledem k úrodě třešní a nemám žádné zkušenosti, děkuji za rady
Choroba ruží, 13.5.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den tak jsem doposud tvrdila, že nemám problém s popínavou růží která mi dělala velikou radost byla velmi krásná a bohatá a bez chorob je to Kordeska nasazená na podzim 2016, a včera jsem n ni objevila na listech nějakou plíseň i když je počasí... celý příspěvek >
Kalina bodnantska “dawn”, 25.4.2018
Tak vám ani nevim, ale asi proto, že je blízko souseda kterému vadí a tak se snažím aby moc nepřerostla a tak to co naroste během roku na podzim zakrátím a jak vidno asi to tak moc nevadí
Kalina bodnantska “dawn”, 25.4.2018 Obsahuje fotku
Tak vàm také pošlu foto mojí kaliny která má asi 5 roků a každý rok krásně kvete a celkem s ní nic nedělám jen ji každý podzim řádně ostříhám foto je z loňského dubna a jak vypadá nyní
Poznáte tuto trvalku, 24.4.2018
Děkuji za určení názvu a radu ohledně pěstování a snad bude k sehnání v nějakém zahradnictví, určitě si ji pořídím
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika