Příspěvky uživatele - 166.54

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
jakou vodu, 27.6.2008
Nejlepší je asi dešťová voda, ale kdo má možnost ji sbírat? Já jsem to vyřešila tak, že ji zalévám přefiltrovanou vodou z filtrovací konvice Brita. Zalévám 1x týdně shora, nechám v květináči vodu 0,5-2 hod. (podle toho, jak si vzpomenu - jednou tam... celý příspěvek >
Ficus benjamina - radikalni rez, 16.6.2008
Pokud chcete, fikus v půlce sestříhněte, měl by to v pohodě přežít. Jenom bych pak ještě sestřihla ty horní větve, co tam zůstanou, tak, aby celkově fikus měl "přirozený" vzhled- dole širší, nahoře mírně užší habitus. Já takto fikusy běžně... celý příspěvek >
Použijte Killer Dust, 7.6.2008
Kdo vyrábí Killer Dust? Popř. kde ho koupit? U nás ve dvou zahrádkářských prodejnách ani neví, co to je.. že by novinka, která k nám ještě nedošla?
Hořká pihovatost a červivost u Goldstar jabloně, 6.6.2008
Dobrý den, zakládala jsem tuto diskusi o hořké pihovatosti, všem děkuji za typy. Hodně mě potěšilo, že se stářím stromku pihovatost ustoupí. Teď se chci ale zeptat, už je čas začít stříkat jabloň proti pihovatosti? Mám doma postřik ARBOFERT jablko,... celý příspěvek >
Sazenice révy nerostou, 4.6.2008
Sazenice co nerostou jsou bezsemenný Neptun, pak Nero a Chrupka červená. Asi zítra zavolám panu Jonášovi, co on na to. Kupovala jsem je od něho, protože zdejší ohlasy na jeho sazenice byly vesměs pozitivní, tak snad přece jen ještě vyrostou.
Sazenice révy nerostou, 4.6.2008
Nechala jsem si na jaře poslat od pana Jonáše sazenice vinné révy-prostokořené. Hned jsem je zasadila (mrazy pak už nebyly), ale do dneška se nic neděje, žádný pupen neraší. Mám je zasazené až k roubu a ob den je hodně zalévám. Je to normální, ještě... celý příspěvek >
Mravenci řádí u tují, na skalce, 4.6.2008
Jestli mravenci nesnáší vůni levandule, tak to mám mravence asi bez čichu, protože včera jsem objevila skutečně velké mraveniště v hlíně asi 10cm vedle levandule. Je jich všude skutečně moc, u domu asi zkusím taky ten modrý prášek a zbytek asi nechám... celý příspěvek >
Ožrané jehličí na borovici uschlé výhonky, 4.6.2008
Postříkala jsem celou borovici postřikem Zolone (na savé a žravé škůdce) a skutečně to vypadá, že brouci zmizeli. Ovšem ty housenky, které vyžírají mladé výhonky zevnitř, ty tam jsou stále živé zakuklené. Co s nimi? Teď už k nim asi žádný postřik... celý příspěvek >
Mladé rododendrony - kdy pokvetou?, 22.5.2008 Obsahuje fotku
Před 5 lety jsem taky koupila asi 10-15cm vysoký rododendron- růžový. Až letos mi poprvé vykvetl -fialově. Je fakt, že roste pěkně hustě, ale na květy jsem si musela počkat. Na podzim mi ale začaly žloutnout některé listy a jsou vykousané.. žádného... celý příspěvek >
Ožrané jehličí na borovici + uschlé výhonky, 22.5.2008 Obsahuje fotku
Dobrý den, něco mi na borovici ožírá jehličí. Našla jsem na ní jakési brouky (viz foto), je jich tam docela hodně, takže mám obavy, aby ji nezničili celou. Poradíte prosím, čím bych je mohla zničit? Dále na ní už několik let nějaké housenky vysávají... celý příspěvek >
Čerpadlo pro závlahu - vodárna?, 2.3.2008
Děkuji všem za rady, zda si pořídit čerpadlo nabo vodárnu. Po dlouhém hledání na netu jsme se rozhodli koupit si vodní automat - EBS 3 od fa.Easypump. Doufám, že naše volba je dobrá. Máte ho někdo doma a jak jste s ním spokojeni? Katka
Čerpadlo pro závlahu - vodárna?, 18.2.2008
Děkuji pane Svojanovský za Váš návod i s foto. Je to ale na mě příliš komplikované, abych si něco podobného dělala na zahradě. Věřím že Vám to skvěle funguje, já ale nechci vše měnit, jen se potřebuji rozhodnout mezi vodárnou a obyč. čerpadlem tak,... celý příspěvek >
Čerpadlo pro závlahu - vodárna?, 9.2.2008
Pro zalévání zahrady (záhonky, tráva, okrasné..) máme studnu 5,5m hlubokou a hadice 40m. Teď nám vrátili z opravny vodárnu NIRA 1200 (s 20L nádrží), že není rentabilní ji opravovat. Takže budeme muset koupit nějaké nové čerpadlo. Nedokážu se jako... celý příspěvek >
zelená ringle, 3.2.2008
Mám již 5 rokem zelenou renklodu. Roste hodně bujně, ale taky vůbec nekvete. Vlétě ji zalévám, přihnojuji kompostem. Pana Vysloužil, proč si myslíte, že když k ní zaryju písek a trochu vápna, že bude kvést? Už s tímto návrhem máte někdo zkušenost?... celý příspěvek >
Praskliny na kmenech, 3.2.2008
Něco podobného jsem řešila loni na broskvi. Nikdo nevěděl. Až známý se mě zeptal, jestli jsme neměli kočku, že to jsou rýhy, jak si kočka brousila drápky! Kočku jsme skutečně měli, a na té broskvičce se fakt ráda protahovala a škrábala kmínek. Já... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika