Příspěvky uživatele - 113.132

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Deformacie konárov na broskyni, 17.4.2020 Obsahuje fotku
Vďaka za rady. Stromy na záhrade mam v okoli kmena okopané a sú vytvorené misky, zalieval som vždy 1 - 2 krat týždenne poriadnou zálievkov... pôda je u nás skôr ťažšia v hlbke od 50cm už ilovitejšia... minulý rok som tie broskyne prihnojil... celý příspěvek >
Deformacie konárov na broskyni, 16.4.2020
Sú plody z takého to stromu vhodné na konzum? A čo z napadnutými konármi?
Deformacie konárov na broskyni, 16.4.2020 Obsahuje fotku
Zdravím, chcem sa opýtať čo su to za deformácie konárov na tejto broskyni? Prikladám, foto. Okrajovo sponeniem že broskyňa je dopestovaná z kostky a plody su skutočne vynikajúce a velké. PS. Neviem o akú odrodu sa jedná.
Rez starej marhule, 3.11.2018
Veď aj ja si myslim logicky že ak som tu vetvu odrezal a poriadne to zatrel, tak by to stromu malo len pomôcť a sustrediť vyživu do kmeňa a ostatných vetvý. Tú vetvu čo som odpílil si doslova začínala robiť niečo ako kvazi svoju vlastnú korunu... ... celý příspěvek >
Co je to? Hruška Clappova, 30.10.2018
Ďakujem za cenné info... dnes som posadil Dicolor na dule... aky sa dá očakávať rast na tomto podpníku za normálnych okolností?
Co je to? Hruška Clappova, 29.10.2018
Podpník je zo semenáča na štítku uvádzaju podpík: planá... V lete som tej hruške doprial vela vody a do pôdy som pri jarnej výsadbe primiešal aj substrát z pridanými minerálmi
Rez starej marhule, 29.10.2018
Skutočne má okolo 30 rokov... tie diery v kmeni stromu sú od ďaťľa... pozorujem že posledné roky každý rok priletí k tej marhuli ďateľ a veselo si klepe 😃 :D
Rez starej marhule, 21.10.2018
Ďakujem za reakciu... ja som ju už odpílil a ranu poriadne zatrel...
Rez starej marhule, 20.10.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den... chcel by som sa poradiť... máme staru marhulu vek asi 25 rokov a je vidiet ze strom stráca na vitalite v minulosti bol prehustený konármi... a ostala mi jedna konár ktora doslova vytrča z koruny a tú by som chcel odpíliť... jednak z... celý příspěvek >
Co je to? Hruška Clappova, 20.10.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den... v jari som vysadil Clappovku hrotiaka a teraz koncom leta som spozoroval ze na koncoch výhonkoch sa vytvorili take ako by bombule... o čo sa jedná...?
Co je to za odrodu? (Určenie odrody), 23.7.2018
Ďakujem veľmi pekne za vzacne informacie
Co je to za odrodu? (Určenie odrody), 22.7.2018 Obsahuje fotku
Dobry deň... vedeli by ste niekto čo je to za odrodu hrušky? PS. Strom ma údajne už okolo 50-60 rokov. Takže to bude asi nejaka zo starších odrod myslim si.
Prejavy šárky na marhuli, 9.6.2018
Ake teda odrody marhulí su najodolnejsie voči šárke? Je to jedno z mojich najoblubenejších ovoci a nechcel by som o ne prisť.
Prejavy šárky na marhuli, 9.6.2018
Dobry deň. Chcel by som sa poinformovať ako je to zo šarkou na marhuliach a broskyniach... dôvod je taky že asi 20m od našich broskyň a marhuli je stara slivkova alej vysadena z kostek v medzi na poli, a je dlha asi 80m. Nakoľko to nie je naš... celý příspěvek >
Co je to?, 27.5.2018
Repkove pole poblizku nemáme a ani krupy nepadali. Zrejme to bude ako uvádzate spálene od slnka... všimol som si ze v okruhu 100m to maju skoro všetke slivky akurat na novovysadenej Č. Lepotici čo som zasadil na jeseň sa toto neobjavilo, kďež to na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika