Příspěvky uživatele - 147.14

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vinice ve Španělsku, 7.6.2018
Mám na zahradě malý vinohrádek stolních odrůd a tak se skláním před pracovitostí a umem tamních vinařů. Ale za sebe napíšu, že jsem šťastný za to, že žiju na Hané, protože kam kouknu, všude jen nekončící zeleň. Prostě nádhera. Stanislaw
Neznámá květina, 4.6.2018
Dobrý den. Opravdu se nějakého poškození nemusíte bát. Sám jsem vyrýval rostlinky zájemcům zcela běžně v době květu, tak jak mě to ukázal jeden známý pěstitel denivek, který měl obrovský sortiment. Jen jsme šli kolem kvetoucích rostlin, když se... celý příspěvek >
Neznámá květina, 29.5.2018
Dobrý večer. Je to nějaká denivka, je toho hodně kultivarů. Tady mám některé už odkvetlé, ale ty největší teď budou nakvétat právě jako ta vaše. Snese neuvěřitelné zacházení, klidně se dá přesadit i v tuto dobu, je to naprostý nezmar. Pi svých... celý příspěvek >
Jak se jmenují tyto květiny?, 29.5.2018
Ta čtvrtá rostlina je Asphodeline lutea, právě se snažím si ji někde obstarat. Stanislaw
Co je to prosím za rostlinu?, 29.5.2018
Já jsem prosím Verbascum!
Je to Goji (lyceum chinensis)?, 28.5.2018
Dobrý podvečer paní Naďo. Každý známe něco, já trochu zrovna pár věcí ze zahradničiny. Schizandra dle mých zkušeností určitě nezačíná plodit tak pozdě. Mám tady rostlinu tuším 4 roky a se zájmem sleduji, jak se v její horní části vyvíjí hrozny... celý příspěvek >
Je to Goji (lyceum chinensis)?, 28.5.2018
Dobrý den paní Naďo. Toto je Schizandra chinensis, čili klanopraška čínská. Měl bych výhrady k tomu, že ji pěstujete v nádobě. Je to liána, dle mého postřebuje pro svůj kořenový systém hodně prostoru. Sám ji mám u treláže a má výšku určitě 3 metry.... celý příspěvek >
Smrk - picea abies virgata - kde se dá sehnat, 11.5.2018
Dobrý den.Jehličnan skutečně krásný, ale malou poznámku. Ten vyfocený je vysazený na zcela nevyhovujícím místě. Není to totiž žádný zakrslý kultivar, ale mohutně rostoucí smrk. Pořádného dospěláka můžete vidět třeba v parku u zámku v Buchlovicích,... celý příspěvek >
Paradajky Mandat - veľmi slabý rast, 11.5.2018
Dobrý den. Zrovna před malou chvílí jsem vysadil 10 sazenic rajčat Mandat a mohu napsat, že si s jejich slabým růstem vůbec nelámu hlavu. Sazenice si pěstuji sám, ale okno mám jen na sever, takže dle toho sazenice vypadají. Ale povysazení do volné... celý příspěvek >
Postrekovac pre zenu, 10.5.2018
Dobrý den. Pane doktore, mám nějaký Honkong víc jak 10 roků, měnil jsem pouze baterii, páč ta původní už dosloužila. Za celou dobu spokojenost. Pravda, na vysoké stromy mám rosič. Postřikovačem jsem zrovna dnes dělal postřik mého malého vinohrádku.... celý příspěvek >
Lze ze zlatice - stromku střihem dosáhnout keře?, 2.5.2018
Dobrý den. Dle mého ten zapěstovaný stromek přesně patří na to místo a určo není nevzhledný. Pokud z něj uděláte keř, vytlačí bez mrknutí oka vše ve svém okolí a bude s tím potom daleko víc práce, než v současné době. Stanislaw
Snížení hluku kosačky, 22.4.2018
Samosebou to jinak jde, zkuste sekat o víkendu v Rajchu nebo třeba ve Švýcarsku a budete vidět, co se bude dít. A nachystajte si velkou částku peněz. Stanislaw
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika