Příspěvky uživatele - 4.146

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Množení borůvek - jak?, 9.5.2018
A co když ten les vlastním?
Houbovitá choroba nejen jabloní, 15.2.2018
Dobrý den, nejen na starých jabloních nejdříve zčernává kůra, objevi se drobné bílé plodnice houby, následně se kůra odloupne až na dřevo a větev usychá, známý tvrdí že to je dřevomorka a stromy nutno vykácet?Dík za rady, jak na to.
Motor pro Toro DH200, 9.12.2017
Dobrý den,  sháním nový nebo použitý motor pro zahradní sekací traktor TORO DH200. Můžete mi někdo poradit, kde se dá sehnat (mimo prodejny Mountfield)?  Děkuji. 
Už vám leze podzimní česnek?, 25.3.2017
Česnek jsme sadili na konci října. Je velký 8 cm a všechny řádky hezky rostou. Jsme na Hané.
Jaky plot do vybehu pro vietnamske prase, 18.3.2017
Zdravim! Chtel jsem se zeptat, jaky prumer kulu na ohradu pro vietnaske prasata. Dekuji
Uzeni bucek, 22.11.2016
Chtel bych se zeptat proc se da nektery bucek skoro namazat a nektery je tuhy je to teplotou uzeni?
Čistý uzený je to normální?, 2.12.2015 Obsahuje fotku
Už udime
Dřišťál - choroba, hromadné usychání?, 5.8.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, osadil jsem před asi 3mi lety cca 30m dlouhý živý plot z dŕišťálu. Loni se ojediněle, letos však již hromadně objevilo hromadné usychání, kdy postupně na některých výhonech a následně na celé rostlině uschnou a opadají velmi rychle v... celý příspěvek >
Stil, Husqvrna, 4.3.2013
Dobry den taky jsem koupil piu STIL jede dobre jen by to chtelo menší lyštu nevíte jaka by tam pasovala?dekuji za odpoved
Maliny neznámé z jukky, 25.3.2012
Zkuste sem dát foto toho obalu a to tak, aby se to dalo přečíst, jestli je to možné.
Cedr himalájský (Cedrus deodara Golden Horizon) - zima, 19.2.2012 Obsahuje fotku
Na obr. Cedr himálajský odrůda Karl Fuchs zasazen před 6 lety jako 30cm stromek kousek od Olomouce. Dnes už má výšku přes 5 m. V podstatě ho jen zaštipuji, aby mi jeho větve nevlezly do ještě nedodělané pergoly. No a vzhledem k tomu, že je to krásný... celý příspěvek >
Pom-pon jehličnany - jak na to?, 3.6.2011
Chamaecyparis obtusa drath :-) stejně jako na obrázku. Variantou je Pinus sylvestris Mooseri, taky mám...
Pom-pon jehličnany - jak na to?, 27.3.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den. Nevíte prosím někdo - případně nedisponujete odkazem na nějakou literaturu nebo jiný zdroj informací - jak stříhat a pěstovat jehličnany tak, aby se dosáhlo tvaru "bambulí"? Podobný vzhled jako je u japonského Niwaki. Díky za... celý příspěvek >
Motor jikov, 14.9.2007
Zdravím všechny co něco ví o motorech Jikov. Nedávno jsem získal motorovou jednotku MJ-5 zřejmě jde o starší typ Terry. Potřeboval bych vědět o jaký typ motoru jde a jeho technické data. Má 56 mm průměr a 50 zdvih. Jedná se mě hlavně o otáčky, výkon,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika