Příspěvky uživatele - 65.14

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ringlota Black Daimond, 22.2.2024
Mám Black Diamond, nádherné veľké plody, tmavomodrá takmer až čierna šupka, tmavočervená až bordová šťavnatá dužina, veľmi malá žltá kôstka. Myslím že problém je opeľovač, pretože mám tak max. 10 plodov na strome, pritom úžasne kvitne - prvý strom v... celý příspěvek >
Tsunami, Auroru nebo Radku? Co rodí nejdříve?, 4.9.2019 Obsahuje fotku
Aurora je o týždeň skoršia ako Radka. Zlaté Moravce zrelosť R:24.6.2019, A: týždeň pred tým u kolegu. Tsunami by som nebral. Radku mám na podpníku Zelená ringlóta z Moravy - všetky plody veľké sladké, mne pripadali vodnatejšie - predsa len je... celý příspěvek >
Nejranější odrůdy meruněk, 5.6.2018
Radka sa začína vyfarbovať. U nás - Topoľčianky je to čas čerešní.
Réva Alden a Aivaz, 9.5.2018
KarelJM, súhlasím s Tebou, s tým preplodením by to mohlo byť. Nechal som asi 6 krásnych veľkých strapcov na kríku, ktorý zarodil prvý rok. Dám si na preťaženie tento rok pozor. Ono s tým preťažením to platí prakticky pre všetky ruské odrody -... celý příspěvek >
Réva Alden a Aivaz, 3.5.2018
Minulý rok po dvoch zamrznutých rokoch mi oba prvý krát zarodili, takže viem porovnať. ALDEN: stredne veľké bobule, stredne veľké strapce. Muškátovo aromatické, vyfarbuje sa zároveň s prvými odrodami, dlho drží na kre až zároveň s... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika