Příspěvky uživatele - 168.14

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mravenci v jahodách a ostatních záhonech, 8.5.2018
Prosím o radu, jak zničit mravence, kteří ničí jahodová srdíčka a plody jahod. Mám je i v ostatních záhonech, kde odnáší nasetá semena. Vloni jsem zkoušela prášek do pečiva, pálivou papriku, nebylo to účinné. Letos je jich mnohem více. Děkuji za... celý příspěvek >
Co je to za chorobu u dýní a cuket?, 1.6.2017 Obsahuje fotku
hokaido rub
Co je to za chorobu u dýní a cuket?, 1.6.2017 Obsahuje fotku
Hokaido
Co je to za chorobu u dýní a cuket?, 1.6.2017
hokaido
Co je to za chorobu u dýní a cuket?, 1.6.2017 Obsahuje fotku
Prosím, co je to za chorobu u dýní a cuket, která se dnes na rostlinách objevila. Jaké je třeba provést opatření, aby rostliny neuhynuly? Děkuji za rady. Marie
Co připevnit na plot - ochrana proti vzrostlé trávě od souseda?, 31.5.2017
Soused neseče trávu. Dnes je místy téměř 1metr vysoká, kvetoucí. Předtím to bylo neskutečné množství kvetoucích pampelišek. Mám vedle plotu užitkovou zahradu, takže chmýří z pampelišek je úplně všude. Nyní očekávám semena trav, neboť prorůstají... celý příspěvek >
Vysazené 2 metrové Thuje po měsíci osychají, 18.5.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, potřebuji radu nechala jsem si na zahradu vysadit několik thuji ve velikosti 2 metry zahradníkem mi bylo řečeno, že to není problém a naopak čím větší strom tím se lépe chytá.Po měsíci mi 5 thuji ze 14 začalo žloutnout... celý příspěvek >
Problémy s citronovníkom, 9.2.2016
Záleží hlavně na podnoži, ta určuje typ zimování. Určitě nehnojit a zalévat až když to potřebuje. Je pravda, že já mám tyto kytky na parapetu a zalévat jsem musela poměrně často. Čím více listů a plodů, tím více zálivky. Jestli listy opadají se... celý příspěvek >
Azalka, 1.11.2015
Taky záleží jestli je to azalka pokojová nebo venkovní. Ta venkovní ted potřebuje zimu a naopak. Já mám doma taky jednu pokojovou a zrovna dělá květy.Ale taky se mi stalo, že jedna azalka málem odešla a srovnala se z toho šoku (převoz, jiná péče...)... celý příspěvek >
Jak vypěstovat citrusovník, 15.11.2014
Děkuji. Nakonec jsem raději opravdu vybrala ten, u kteréhop vím přesně ´´o co go´´ takže jsem v týdnu obdržela rostlinu a už se těším na jaro, až ji dám slunko a nabídnu zahradu.. Bohužel ale musím konstatovat, že v dohledné době asi rozšířím... celý příspěvek >
Porek, 10.11.2014
Mohu se zepta možná si to pletu, ale nepoužívá se proti vrtalkám aksamitník? Nebo si vrtalku asi pletu s háďátky, že?! A nedá se proti vrtalce taky nějak jinak vyzrát než folií nebo chemií?
Jak vypěstovat citrusovník, 10.11.2014
Můžu se zeptat, vybírám si citrusovník a vrtá mi hlavbou několik otázek. Když si zakoupím již naroubovanou rostlinu stačí roubování? Nebo se musí po určité době roubovat znovu? A aky dost často se setkávám s označením jen ,,roubovaný... celý příspěvek >
Jarní cibuloviny - mohou už ven?, 19.9.2014
Taky mi lezou jak blázenale ono co jsem přečetla, tak monoho lidem se to v nádobě jako takové moc nedaří, tak uvdíme co bude
Přezimování cibulovin v nádobě, 17.9.2014
Počkám si na reakci. Taky se mi na jarní truhlíky třesou zase letní Někde jsem četla, že po odkvětu se květy odstraní a nechají listy malinko seschnout. Nejlépe nádoby dát někam do tepla, protože pak uschnou dřív a pak opatrně vyndat až do další... celý příspěvek >
Jarní cibuloviny - mohou už ven?, 17.9.2014
tak to se budu koukat. DOkonce mi vylejzají i ty v záhone Omlouvám se tedy za planý poplach, ale jak jsem psala dělala jsem to prvně. Snad si květy nechají na jaro Děkuji za reakce
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika