Příspěvky uživatele - 234.36

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdy ořezat vlašský ořech, 29.10.2021
Ktoré odrody orechov sa hodia do vyšších poloh s častými jarnými mrazmi?   T
Rezistent, 29.10.2021
Doporučte nejaké odrody bez potreby postekov.
Jakou odrůdu jste vysadili nebo naroubovali?, 26.10.2019 Obsahuje fotku
Je tu obdobie sadenia stromčekov, pre niekoho ako obnova starých, pre iných ako skúšanie nových odrôd. Všetci poznáme ten šteklivý pocit radostnej nedočkavosti, keď si odnášame domov čerstvo kúpený výpestok, ktorý sme doteraz v záhrade nemali. Zajtra... celý příspěvek >
Tomel pro republiku, 26.10.2019
Hurmikaki je posledné ovocie, ktoré mám ešte na strome. Plody sa každým dňom viac a viac vyfarbujú do oranžova (foto). IH
Podnož hrušně - kdoule, 26.10.2019
Nojabrskaja na duli Adams, 5-ročný stromček, výška cca 2,7 metra. IH
Lotos, 17.9.2019
Pán Hasman: Máte mimoriadne zaujímavú skladbu odrôd a Vaše príspevky doslova 'žeriem'. Kiež by boli častejšie! Lotos máte nádherný. Ja už mám viacmenej svoju skladbu odrôd ustálenú, ale ak by som uvažoval o nejakej novej odrode, tak Lotos je prvý na... celý příspěvek >
Ochrana stromků před mrazem, 17.9.2019 Obsahuje fotku
177.147: Trochu praxe: Ja robím proti mrazom tieto opatrenia: pri výsadbe stromkov na jeseň navŕšim okolo kmienika kopček zeminy vysoký asi 30cm, ktorý prekrýva miesto štepenia (foto 1). Zeminu potom na jar rozhrniem. Tiež (občas) bielim kmene... celý příspěvek >
Matčino, 17.9.2019
Miloš: Áno, zasadil som Matkino v mojej záhrade a tento rok som obral prvé plody. Sám som zvedavý, zatiaľ je na hodnotenie samozrejme ešte priskoro. Len pár poznámok: tie prvé plody rozhodne neboli 'sáček cukru', boli príjemne sladké, aromatické a... celý příspěvek >
Pocta Rubinole, 15.7.2019
Správny postreh dr.Vysloužila - pri každej neskorojesennej a zimnej odrode je dôležité, odkedy dokedy je konzumne na výške. Cenné sú odrody, ktoré môžeme konzumovať IHNEĎ po obratí a zároveň nejaký ten mesiac v plnej kvalite vydržia (taký je napr.... celý příspěvek >
Choroba na jabloni, 31.5.2019
Pôvodcom tých zmien na listoch Vašej jablone je voška skorocelová. Fakt, že teraz tam už vošky (mšice) nenachádzate, na tom nič nemení. IH
Určení jablka dle fota, 13.3.2019 Obsahuje fotku
Karelka: Z fotky ťažko určiť jednoznačne, ale mohol by to byť JONAGORED. Ak áno, tak sa nedivím že Vás chuťovo očaril. Na porovnanie pridávam pár fotiek môjho Jonagoredu. IH (Inak - najlepšie by asi bolo spýtať sa predajcu-súkromníka, nemyslíte?).
Asimina triloba Overleese a Sweet Alice, 13.3.2019
Pozrite si vlákno s názvom "Asimina Triloba", nájdete tam dosť poznatkov a praktických rád. Asiminy zasaďte najmenej 4 metre od seba. Ten údaj o vzraste nie je pravdivý. Asimina rastie síce pomaly, ale 3-metrový limit neplatí. Ak môžete, zasaďte ich... celý příspěvek >
Jabloň Karneval, 7.3.2019
Mittwoch: Moja skúsenosť s Karnevalom v tomto roku je rovnaká (s dôrazom na 'v tomto roku'). Vysoká kvalita tak vizuálne, ako aj chuťovo a zdravotne. Porovnať s Gascoygneho neviem, lebo G. som - bohužiaľ - nikdy nejedol, ale Karneval z poslednej... celý příspěvek >
Nemoc růže, 18.5.2018
Je to hrdza ruží, hubové ochorenie (česky rez). Postrek fungicídmi treba spraviť, ale vhodné bolo urobiť ho preventívne, aby choroba neprepukla. Ak nemáte tých ruží veľa, tak je veľmi dobrým prípravkom Folicur AL. Je to už hotový roztok pripravený v... celý příspěvek >
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 6.5.2018
Letný rez väčšina záhradkárov asi nerobí. Niektoré stromy ho ani nepotrebujú, u iných ale môže byť veľmi prospešný. Predovšetkým ak je rast stromu veľmi bujný a koruna sa zahusťuje množstvom nových výhonkov. Letný rez má v takomto prípade (želaný)... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika