Příspěvky uživatele - 166.25

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Meruňka Ledana, 4.5.2018
Děkuji! Tento článek jsem našla, ale jsem začátečník a opravdu nevím, jak si některé údaje vyložit - bujná znamená kolik metrů? Jak ji spravovat, aby vyrostla co nejvíce? To jsem bohužel nikde nedohledala a ani mnoho obrázků stromů se srovnáním... celý příspěvek >
Meruňka Ledana, 4.5.2018
Takto byla v květníku - myslíte, že ji máme přesadit? :-o
Meruňka Ledana, 4.5.2018
Děkuji moc za radu :) Ta jamka je zatím dočasná, plánuji dodat mulčovací kůru :-) Jsem v poloze 250 mnm s jílovitou půdou, tak snad se jí bude dařit! Ořezy budu tedy provádět standardně ;)
Meruňka Ledana, 4.5.2018 Obsahuje fotku
Předem se musím omluvit, že jsem úplný začátečník/amatér. Můj dotaz se týká meruňky, kterou máme vysazenou na zahrádce. Je z plastového kontejneru, odrůda Ledana. Podle všeho, co jsem četla, má každá odrůda specifickou údržbu, vzrůst a další... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika