Příspěvky uživatele - 19.46

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Síran draselný a brambory, 2.5.2018
Zdravím Všiml jsem si, že mám síran draselný. Na něm je napsáno, že ho ocení brambory. Mám zasazeno asi 10ks a ty už jsou asi 10cm nad zemí. Dalších 10 jsem zasadil nedávno do země a ještě venku nejsou. Mohu ještě síranem draselným brambory... celý příspěvek >
Brambory 20 cm hluboko netřeba kopečkovat?, 2.5.2018
Zdravím. Zajímavé. A jak hluboko je sázíš? V jednom příspěvku píšeš, že je dáváš pod netkanou textílii a na druhém obrázku je hrubý igelit... Jakou gramáž má ta na netkaná textilíe? A ten igelit, je to ten tuhý, jak přes něho nejde... celý příspěvek >
Brambory v pytlích, 2.5.2018
taky jsem se loni nechal zlákat na pytle s branibory. Na jaře jsem viděl živě před očima, jak celý tuhý pytel na podzim převrátím a vysypu přeměněnou hlínu na branibory. Heh. 3 pytle, 3 branibory a na podzim 3 pytle a 8 branibor. Domnívám se, že... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika