Příspěvky uživatele - 49.184

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pouziti kovove struny u krovinorezu, 4.5.2018
Třepit se bude stejně, tak z ní budou odlítávat drátky místo plastu.Řetízkům jsem nefandil kvůli namáhání stroje, ocelové struně nefandím kvůli bezpečnosti.Jsou tvrdé struny, které přeseknou i nálety, není důvod improvizovat
Olej Stihl HP ultra, 2.5.2018
Ještě dodám-vpodstatě stejný olej dělá i motul, cena +- stejná, je to pro vysokoobrátkové motory.I barva je stejná...
Olej Stihl HP ultra, 2.5.2018
Stihl HP ultra byl primárně určen do 4mixů, měl jsem nejsilnější profi 4mix a když jsem přešel na nejsilnější 2mix, tak u oleje jsem zůstal a používám ho kvůli sjednocení i do obou motorovek od stihlu.
Sekačka Raser - motor Briggs & Stratton začala kouřit, 1.5.2018
Běžně sekejte a kontrolujte olej jestli ubývá, pak je to na výměnu kroužků pokud ano.Když neubývá, tak se jen dostal kam neměl a tam se vypálí.
Jaky olej pro sekacku Honda HDR 536 C?, 30.4.2018
Neviděl jsem výrobce zahradní techniky, že by doporučoval vyšší viskozitu jak 30,proto se tomu bráním, ale vnucovat to nebudu 😉
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika