Příspěvky uživatele - 234.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čačanská lepotica, 4.11.2023
Čačanská Lepotica je síce menej sladká ale je to nenáročná slivka ktorá dobre odoláva každý rok monílií plodov a piliarke slivkovej. Dá sa pestovať bez postrekov.
Harlayne, 20.4.2022
Harlayne sa hodí aj pre vyššie polohy.
Harlayne, 20.4.2022
Harlayne sa už moc nepredáva.
Cacansku lepoticu alebo Stanley?, 26.3.2021
Čačanská lepotica je vďačná slivka. Po viac ako 20 rokch od zasadenia bez šarky, moníliou plodov prakticky netrpí, len sem tam pár nejakých náhodilých plodov. Nepostrekujem ju. Má menej cukrov ale hodí sa hlavne na spracovanie. Je výborná na slivkový... celý příspěvek >
Stromy zo školky - čierne konce - reklamovať?, 26.3.2021
Z ktorého e-shopu máte tie jablone?
Marhuľa na podpniku zelená ringlota, 8.12.2020
Ďakujem Vám za odpoveď pani Lído aj Vám pan 11.178.
Nektarinka Snow Queen, 29.10.2020
Pan Morvai, ako ste boli tento rok spokojný s nektarinkou Snow Queen? Nehnila pred dozretím, nepraskali u nej plody, nebola napadaná hmyzom? U mňa Stark Red Gold hnila.  F
Úroda meruněk 2019, 18.6.2019
Ako je to s odolnosťou týchto skorých odrôd marhúl ako sú Tsunami alebo Spring Blush na chrastavitosť-strupovitost? Je potrebné ich postrekovať alebo touto chorobou netrpia? 
Ryngle vhodné k pálení, 14.2.2019
Vancura: Tak toto Ste mali napísať hneď na úvod a netváriť sa ako začiatočník 😃. Tie ryngloty ale asi fakt nebudú dobrá voľba na "spestrenie". Nazrime k profesionálom - firma R.J. pestuje vo vlastných sadoch 9 odrôd sliviek (viď foto) z... celý příspěvek >
Konferencia, 9.10.2018
234.77: Boscovu oberám väčšinou v prvej polovici septembra, Konferenciu asi týždeň po nej. Tento rok som ale Boscovu paradoxne oberal neskôr (presný dátum si nepamätám, môžete si ho event.pozrieť na vlákne "Boscova - kráľovná hrušiek.Naozaj?".... celý příspěvek >
Tomel japonský (Dyospiros kaki), 9.10.2018 Obsahuje fotku
Mimmo: U mňa zatiaľ len farba citrónovožltá (foto dnes), oranžové budú plody hurmikaki neskôr. Oberám ich až keď úplne opadajú listy, často až v novembri. IH (Ešte malá jazyková poznámka k názvu vlákna: správne má byť Diospyros).
Máte někdo zkušenost s odrůdou Ligol?, 9.10.2018
LIGOL sa vyfarbuje do svojej charakteristickej bordovočervenej farby (foto). Vizuálne veľmi atraktívna odroda (nehovorím teraz o podtrhnutých nedofarbených plodoch aké občas vidno v marketoch). Jablká mám ešte na strome - on je to vlastne ešte len... celý příspěvek >
Kam se poděl Šampion?, 9.10.2018 Obsahuje fotku
Šampion dozrieva postupne a tak ho aj oberám. Časť plodov mám ešte na strome (foto). Výzorom síce nepatrí k "manekýnom", ale chuťovo je to vysoko nadpriemerná odroda. Špecifikom Šampionu je menej tuhá, skôr "redšia" dužina, ale zároveň šťavnatá. Táto... celý příspěvek >
Rubinola praklina na kmenu, 12.5.2018
Toto je jeden z mála mínusov Rubinoly - sklon k dlhým pozdĺžnym prasklinám na kmeni (tzv. mrazové dosky). Ja s tým nerobím nič, neošetrujem to, stromy s tým dlhé roky bez nejakých problémov prežívajú a prosperujú. Vo vlhšom a chladnejšom prostredí to... celý příspěvek >
Kadeřavost broskve - co s tím teď?, 30.4.2018 Obsahuje fotku
SfK: Nemyslím si, že by bielodužinaté odrody broskýň boli na kučeravosť náchylnejšie než žltodužinaté. Alebo inak - podľa mňa stupeň odolnosti voči kučeravosti od farby dužiny nezávisí. Dokážete svoje opačné tvrdenie podoprieť nejakými argumentami?... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika