Příspěvky uživatele - 250.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kvalita trávniku, 16.6.2011
Čím to sekáte? Máte nabroušené nože? Na druhé fotce jsou konce stébel hrozně roztřepené.
Navážka hlíny na zahradu, na kterou není přístup - jak na to?, 1.7.2010
Z toho vašeho popisu není moc jasné, jak to kolem domu vypadá. Zkuste to třeba nakreslit nebo vyfotit a pak můžeme vymyslet nějaké schůdné řešení. Pokud by se hlína vozila, dají se např. půjčit různé motorové kolečka, ten prudký svah zmírnit náspem,... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 22.6.2010
U nás je teď rozkopaná celá vesnice, kopou to nějací Slováci a skoro všechno ručně. Mají docela zajímavé fígle, například výkopy zahrnujou širokým hrablem na sníh tak, že jeden chlap nasadí hrablo za hromadu hlíny a další dva z druhé strany výkopu to... celý příspěvek >
Pískování trávníku - jaký písek lze použít, 17.6.2010
Jestli jste ze Zlína, tak si najděte firmu Dlažba Staré Město a tam mají přesně co potřebujete - křemičitý písek, kubík za 1285 s daní. A určitě to bude míň než těch 60km.
Pískování trávníku - jaký písek lze použít, 27.5.2010
No tak ještě jednou: frakce 0-4 je "potěrák" a není vhodná. Ale mají Písek bílý Kaznějov 0-1 420,-Kč, tak v čem je problém?
Jak udělat drenáž k sudu pod okapem?, 13.5.2010
Je to jednoduché. Vezměte hadici, jeden konec dejte do sudu a zajistěte cca 10 cm nade dnem. Najděte si místo, kde vám nebude vadit přebytečná voda, tam tu hadici natáhněte a tento druhý konec upevněte tak, aby byl o 10 cm níž než okraj sudu. Teď už... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 6.5.2010
Zapomněl jste napsat zásadní informaci a to, jestli jste s rýčem fiskars někdy něco většího dělal.
Prosím o radu jak napravit chybu, 4.5.2010
Nechte to tak rok a pak teprve dumejte, co s tím. Rozhodně nechtějte po chlapovi, aby boural beton, který před týdnem dokončil. (Obzvlášť pokud přitom drží v ruce lopatu.) Pokud se za rok shodnete, že je to opravdu hrozné, tak s tím můžete začít... celý příspěvek >
Elektrická sekačka?, 29.4.2010
To Alko mám tři roky a jsem s tím spokojený. Výkon dostatečný, velká kola nezapadají do každé nerovnosti, koš plní nadoraz, ukazatel naplnění je kupodivu funkční a užitečný. Mulčovací klín občas použiju. Nastavení není centrální, to mi sice trochu... celý příspěvek >
Trávník s lučním kvítím, 2.6.2009
Na toto se specializuje Planta Naturalis.
Kvalita trávníku - tráva s tvrdými plazivými stvoly, 2.6.2009
Pánové, zrovna včera jsem si tu mrchu fotil, abych se tady pozeptal a vidím, že to bylo zbytečné, už je tu i beze mě. Já jsem trávník zakládal (na etapy) taky s tím, že nepotřebuju žádný anglický pažit. Pravidelně sekám, občas mulčuju, když je... celý příspěvek >
Vrtací a sekací kladivo, 2.6.2009
Alí, já přece nepíšu, že to Metabo je dobré tak na hmoždinky. Píšu, že to kladivo používají elektromontážníci, protože není moc těžké a dobře se s ním vrtají jak spousty malých děr třeba při upevňování lišt, tak i průrazy přes silné zdi nebo... celý příspěvek >
Vrtací a sekací kladivo, 19.5.2009
Jestli máš před sebou celý barák, tak si kup pořádné kladivo a nezdržuj se s nějakýma šmejdama. Jestli je to nějaká jednorázová akce, tak si pujč větší kladivo v půjčovně a máš to hotové raz dva. Řezání flexou má smysl, když potřebuješ rovný... celý příspěvek >
Doporučte strunu, která se nespéká, 11.9.2008
Můžete mě oslovovat Slávku, svůj příspěvek jsem podepsal. Uvedl jsem čísla - tepelnou vodivost - a to považuju za argument do konstruktivní diskuse. Jasně z toho plyne, že struna je málo tepelně vodivá, o 2 až 3 řády méně než např. kovy. Vliv tepla... celý příspěvek >
Doporučte strunu, která se nespéká, 11.9.2008
Milý pane 44.138, vymyslel jste si nesmyslnou teorii o přenosu tepla ze struny do hlavy a teď, když už nevíte kudy kam, kopete kolem sebe. Stačí se podívat na tepelnou vodivost nylonu: 0,25w/mK. To je podobné jako např. dřevo po vláknech. Pro... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika