Příspěvky uživatele - 79.200

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaké thuje na živý plot, 12.5.2018
Zdravím, moc děkuji všem za reakce, je mi jasné, že to nebude mít hned x-metrů, já si myslím, že to poté budeme držet ve výšce do 2.5 metru, takže nějaký ten pátek to potrvá. Ještě prostuduji co a jak, každopádně dojmy zkušenosti... celý příspěvek >
Jaké thuje na živý plot, 29.4.2018
Díky za info, na hřbitově nechceme žít, ale potřebujeme zasadit něco vzrostlejšího a nečekat tři roky, než se zadaří s něčím jiným no ;-) Ze strany máme jilm, který se chytl, ale zatím pořád zkracujeme, aby byl hustý i zespoda a obávám se že než něco... celý příspěvek >
Jaké thuje na živý plot, 29.4.2018
Zdravím, měl bych dotaz ohledně thuje. Jaká je najelepší na živý plot? Koukali jsme na Brabant a Smaragd, ve velikosti už tak 150 cm a výše, kvůli soukromí a přístavbě dalších domků okolo nás. Doporučení nějaké? Vysadit na podzim, vykopat díru a... celý příspěvek >
Zakrytí kruhového bazénu, 17.8.2016
Zdravím, přeci jen ještě jedna žádost. Máte doma někdo nějaké zakrytí kruhového bazénu? Pořád přemýšlím do budoucna co a jak. Nyní jsem doladil umístění filtrace, v hlavě mám solární panely, ale i zakrytí. Bohužel to není nic nejlevnějšího (kór u... celý příspěvek >
Plovoucí lehátko/křeslo - nosnost, 28.6.2016
Zdarvím, děkuji za názor, asi to prubnu, nakonec jsem se koukal na dvě varianty, které se prodávají i v zahraničí a v komentářích někdo psal, že není pod vodou asni se svými 120 kg  Jarda
Nerezové schody, 24.6.2016
Jo ty schůdky a že nedrží pevně mě též překvapilo. Ale třeba je to naschvál, aby v tom pracovaly, nevím... Jarda
Plovoucí lehátko/křeslo - nosnost, 24.6.2016 Obsahuje fotku
Zdravím, možná to sem nepatří, ale zkusím, chtěl bych nějakou plovoucí lenošku/lehátko/křeslo s držákem na nápoj, na co jsem ale narazil, tak je údajně vše do 80 kg. Máte s tím někdo zkušenost?  Připadá mi to pro normálního dospělého... celý příspěvek >
Jaký bazénový vysavač?, 23.6.2016
Zdravím, mám dotaz na bazénový vysavač. Máte nějaký model na doporučení? Do teď jsem měl obyčejný Star Vac za pár korun, nějak extra mě nenadchnul a s nafukovacím bazénem šel do světa. Pořídili jsme menší bazén (kruh 4 metry) do země a přemýšlím,... celý příspěvek >
Bazénový AKU vysavač, 6.6.2016
Zdravím, nezkoušel někdo ten nový AKU vysavač? Funguje to alespoň trochu? Mám obyč Star Vac a občas zápasím, aby vysával správně, že bych se tady vyhnul tomu napojení na filtraci. Díky za dojmy. Jarda
Nerezové schody, 23.5.2016
Já jdu na to zítra, koupil jsem na každou nohu ztracené bednění, které vyleji betonem, každé má 50x30x25 cm, to musí stačit  A také jen přemýšlím, kolik a jak to nechat koukat, časem chceme též kamenný koberec okolo bazénu. Jarda
Písková filtrace Mountfield, 7.5.2016
Zdravím, mám dotaz k filtraci Hayward od Mountfieldu, dostalo se nám do sítka k čerpadlu dost bordelu, asi díky vysání chybně přes filtraci a ne zvolení odpad. Co vše pro vyčištění děláte? Vyčistil jsem zaychytávač nečistot, provedl proplach... celý příspěvek >
Teče voda okolo skimmeru, 2.5.2016
Zdravím, tak jsem to nakonec neřešil, myslím to zapojení... Skimmer párkrát podotahoval, hnul s ním a znvou a nyní je to v pořádku, musím zaklepat, tak sand už vše půjde, jak má  Jarda
Teče voda okolo skimmeru, 27.4.2016 Obsahuje fotku
Zdravím, mám dotaz, doufám, že se mi povede nahnat ještě montážní techniky, ale okolo skimmeru mi z vnější strany teče na jednom místě voda, nevíte případně jak se toho zbavit, kdybych hned někoho nesehnal či se to objevilo časem? Nějaký pořádný... celý příspěvek >
Jak zadělat hadice od filtrace do země, 11.4.2016
Zdravím, menší dotaz, tady upřesnění. Hadice od filtrace budou vést v zemi, než se za cca 3 metry dostanou zpět na povrch. Do čeho je nejlépe v zemi dát, když se na zimu vyndavají? Do ochranné hadice, něco jako husího krku? Děkuji předem a... celý příspěvek >
Příprava pro zapuštěný bazén a následná úprava, 11.4.2016
Zdravím, děkuji moc, s obsypem jsem smířen, pár kaček navíc to bude, ale aˇ(t už to za to stojí. Jen se optám, Vy jste zasypával celý bazén nebo jen prstenec? Já mám větší díru a chtěl bych nějakým způsobem připravit jen bednění okolo, zasypat... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika