Příspěvky uživatele - 208.68

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Papriky 2019, 5.2.2019
Letos k mým osvědčeným klasikám jako je kapie Raduza a bílá SuperAmy, budu vysývat: Hamík, kvadratická Saskia, pálivá PCR, pálivá Amboy, fialová Fantazia. Z chilli pak téměř nepálivou Trinidat perfume, červeno bílý mix Bishops crown a nově černou... celý příspěvek >
Střídání rakytníku a aronie, 17.5.2018
Z vlastní zkušenosti bych doporučila dohromady. Samce doprostred a samice do stran. Budete mít lepší úrodu, než kdyby byly na střídačku s aronii. Navíc já třeba aronii musím každý rok příkrývat sítí, jinak bych nemela ani bobulku. S rakytníkem toto... celý příspěvek >
Cibuloviny ze supermarketu Lidl, 28.4.2018
Kupovala jsem loni na podzim v Lidlu po 2kg baleních. Ciste zlute a ruzove. A mam z toho zlute s cervenymi spickami a čiste bile s cervenym stredovym pruhem na kazdem okvetnim platku. Naštěstí to nevypada vubec zle, ba naopak, ale překvapení bylo... celý příspěvek >
Pěstování mochyně peruánské, 24.3.2018
To jste mě teda moc nepotěšil. Já jsem letos sela poprvé začátkem března a vzhledem k tomu, že dlouho nic nelezlo, letela mochyne na kompost.  Měla jsem tedy asi vyčkat déle... Ted jsem zasela znovu, ale to už asi nestihám, aby mi dozrály... celý příspěvek >
Jaká semena vybrat? Semo, NohelGarden, MoravoSeed, Nostalie či jiná?, 24.3.2018
Zeleninu a letnicky SEMO a DobraSemena. Uz urcite ne JIKL, kde jsem kupovala semena muskatu a byla to katastrofa.
Doporučte zahradnický substrát pro předpěstování rajčat a paprik, 24.3.2018
Budete se mozna divit, ale ja jedu vysevni substrát z Lidlu za 19kc. Presaty pres sito a propareny v mikrovlnce. K nemu pridavam kokosovou drt v pomeru 1:1 nebo 2:1. Souhlasim s prispevky níže, že opravdu záleží u kazdeho substrátu, jaka várka se vam... celý příspěvek >
Ficus elastica, 13.12.2017
Fíkovník pryžodárný byl ve své domovině (tropické pralesy Indonesie tuším) pěstován zejména kvůli kaučuku. Výnosy jsou však malé, a tak se od velkopěstování opustilo. Ale teď k tomu, na co se ptáte. Plody mají tvar malého oválného žlutozeleného fíku... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika