Příspěvky uživatele - 126.112

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motor / engine AL-KO Pro 140/160 QSS QuickStar, 2.5.2019
update na jaře vymenen olej v motoru čerstvy benzín na druhe zatahnuti motor naskčil a běha v pohodě spotřeba benzinu je stejná.
Silný motorový kultivátor, 27.4.2018
kupte si tento kultivator nebo jiny podobny:  PowerPlus X POWXG7217 tento mam doma už 2hym rokem spokojenost mala spotřeba paliva praci udela dasek nemu pripojit nařadí z kultivatoru hecht třeba hrobkovaci radlice a pod. poličko mam doma... celý příspěvek >
Motor / engine AL-KO Pro 140/160 QSS QuickStar, 27.4.2018
tak přišla sezona sečeni travy pozimě vymeněn olej v motoru Alco pro140/160QGS jede bezproblemu sekačka seče tak jak má.. Techto motoru na sekačky bych se nebal za mě tedy velká spokojenost..
Výměna těsnění olejové vany u sekačky, 30.8.2017
Podle fotky jeto sekačkovy motor bryx 190cm3  6.5 k tesneni se da obednat normalně i v servisu zahradni techniky nebo v maunfieldu nebo na netu..
Benzínová sekačka nejde nastartovat, 25.7.2017
Podle mne budete mit zacpane trysky v karbecu biosložkou je potřeba karbec rozebrat pročistit trysky dat nové těsnění případně nové membrany na karbec, nebo opravnou sadu karburatoru a pod. a sekačka by měla fungovat jako zamlada..
Motor / engine AL-KO Pro 140/160 QSS QuickStar, 25.7.2017
ALCO Pro 140/160QSS Motor je zaběhlý vymenil jsem v něm olej, použil jsem olej 10W40 Castroll byl mi doporučen prodejcem.. motor chytá na první zatahnutí za startovací šnůru vpohodě utahne to co brix ve vysoké travě zhasinal tak tento motor dal v... celý příspěvek >
Motor / engine AL-KO Pro 140/160 QSS QuickStar, 19.6.2017
Tohle nemám ze své hlavy tohle mi řekl sám prodejce co je servisuje, Jde o houby, motor funguje dobře při prvnim sečeni pohoda na stejnou velikost zahrady jdem musel bryx 625 dolevat benzín 1x. Motor Locín to zvladl na jednu nadržku benzínu asi 900m2... celý příspěvek >
Motor / engine AL-KO Pro 140/160 QSS QuickStar, 16.6.2017
zrovna jsem ten motor koupil na sekačku po 10 letech už to brix 625 vzdal a začal šíleně žrat olej byl jsem na prodejně že koupim jen pístní kroužky do brixe ale za 1400,- sadu + tesnení pod hlavu a pod spodní viko dohromady byto bylo skoro 2000,- i... celý příspěvek >
Zdvihový objem pily Poulan, 5.12.2013
v pilach poulan 2250 je motor husqarna
Hecht 927, levná jednoručka, 1.12.2013
jsem sice vlastnikem chechtu 939s tohle je velice povedená čína v zakladu jsem vyměnil lištu za lištu stih 35 cm a řetez stihl s malou upravou lišty kvuli napinaku řetezu pila byla koupena zdruhe ruky pan ji měl v zaruce a přestala mu startovat... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika