Příspěvky uživatele - 95.36

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2018/2, 6.5.2018 Obsahuje fotku
Vladimíre, chcela som vedieť, ktoré sa ti javí ako najskoršie. Ja mám z determinantných od teba Sopie´s Choice a Sarayev 22, skoršia sa mi zatiaľ zdá Sophie´s. Temer všetky rajčiny mám už vysadené aj vonku, sú pekné pevné, dúfam, že už nebude mrznúť.... celý příspěvek >
Rajčata 2018/2, 4.5.2018
Vladimíre, parádne ti kvitnú a zasajú, myslím. že v tomto počasí sa nemusia na noc ani zakrývať. Ja som vysadila už väčšinu aj von. Chcela som sa spýtať, ako sa volá tá s najväčšími plodmi v pareništi, ja som podľa obr. poznala iba Mongolskyi... celý příspěvek >
Presadzať rajčiny a papriky alebo nie, 1.5.2018 Obsahuje fotku
Pokiaľ majú mäkké stopky, ide to aj u väčších. Možno ich aj nechať zavädnúť, spodné listy otrhať, rany nechať zaschnúť, pri presadení, alebo vysádzaní na záhon stočiť opatrne do špirály, príp. do toho U a až potom výdatne zaliať.Netreba sa toho báť,... celý příspěvek >
Rajčata 2018/2, 30.4.2018
Kľudne môžu byť 2-metrové, zvlášť Bejbina vedia švihať do výšky. Von som vysadila už asi 35koreňov. Eva T.  
Odruda rajčete, 30.4.2018
Od akej firmy ste kupovali? Lebo to nemáte názov odrody, ale len všeobecný názov, môže to byť hocijaký druh, alebo zmeska. Eva T
Rajčata 2018/2, 30.4.2018 Obsahuje fotku
Dnešný zber- 3 Sleeping Lady,1Mongolskyi Karlik(120g), 1 Štartka,2 Pink Charmer,3 Maglia Rosa, zvyšok Tomatoberry F1. Inak najviac som doteraz obrala z 2 koreňov Stupického skorého-temer 1 kg. Eva T
Použití netkané textílie, 30.4.2018
Ja používam v kritických prípadoch hroziacich mrazíkov na ochranu kartónové škatule, zaťažné kameňom, aby ich neodfúklo. Eva T
Rajčata 2018/2, 28.4.2018 Obsahuje fotku
Apríl kvetináčovým rajčinám praje, prakticky ich mám stále vonku, na záhon som už vysadila zatiaľ 18 koreňov, v sklenníku nestíham priesady polievať, rýchle prerastajú. V pondelok pokračujem v sadení na záhony. Sadeničky ArielleF1, Aranca F1, Nugget... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 28.4.2018 Obsahuje fotku
Pridávam ešte posledné aprílové fotky mojich kvetináčových rajčín Zľava: Tomatoberry F1,Pink Paison Dwarf, Skeeping Lady, ŠtartF1,Santa Orange, Sleeping lady. Maglia Rosa, Pink Charmer F1, Eva Purple Ball, Golden Heart Dwarf, Stupické skoré poľné,... celý příspěvek >
Sloupovité stromky, 26.4.2018
Ja som pred 4 rokmi kúpila vo Veselom pri Piešťanoch koncom apríla zlacnenú (3 eurá) kontajnerovanú kvitnúcu čerešňu Merchat na podpníku Gisele 5, bola síce trocha krivá, ale už ten rok sme chutnali 3 čerešne. Vysadená je pred domom, v okrasnom... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 23.4.2018
 Pre zhodnotenie mojich pokusov z decembrových výsevov. Začína červenať prvá Štartka, tá vonku v kvetináči- zaštipla som ju za 5. vijanom a nechala rásť ďalej 1 spodný výhon. Doteraz má nasadených 15 plodov- 2 sa začínajú zapaľovať.Ďalšia... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - průběh, 23.4.2018
Milane, aj moje Štartky sa už červenajú- teda tá vonku v kvetináči. Prihnojujem raz za 4 dni Kristalonom Gold a Kristalonom plod a kvet na striedačku- nedostatkom vápnika netrpia, listy im slnko nespálilo.Nocujú naplno vonku. Eva T
Presadzať rajčiny a papriky alebo nie, 21.4.2018
Moja skúsenosť hovorí, že ešte mávam pekné rajčiny aj z výsevu začiatkom mája, ktoré vysádzam po zbere cesnaku (tj. začiatkom júla- ale musia to byť skoré odrody pleseňzvyčajne nechytia a ak je plesňový rok, tak sa držia najdlhšie), moja rajčinová... celý příspěvek >
Presadzať rajčiny a papriky alebo nie, 21.4.2018
Po presadení do tvaru U spevnejú a treba otužovať vonku- do 15. mája budú dobré na vysadenie. Nezahadzovať flintu do žita. Eva T.
Rajčatový hokus pokus - průběh, 17.4.2018
Milane, ja pri týchto nočných teplotách nechávam rajčiny v kvetináčoch aj v noci vonku, úpal nedostávajú na juhozápadnej strane. Pre násadu kvetov a plodov je dobré mať rozdiely medzi nočnými a dennými teplotami. Až keby sa to v noci malo blížiť k... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika