Příspěvky uživatele - 188.59

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Meruňka Faralia, 4.10.2023
Díky za rady.  Jsem kousek na sever od Brna, výška asi 200m, ale podle mého sledování (jinovatka, námrazy) taková trošku mrazová kotlina. Faraliu jsem koupil už nevím kde :-) , ale normálně kupuji v nějakém zahradnictví na dálku... celý příspěvek >
Thuje usychání a hnědnutí, 20.4.2021
Ano. Švagr pěstoval thuje ve velikých květináčích-truhlících na terase domu. Měly asi 8 let, když byly 1,5 metru vysoké a začaly hnědnout a schnout. Tak ty chudáky řídké, rezavé a vypelichané přivezl místo na skládku odpadu na mou velikou zahradu,... celý příspěvek >
Silný motorový kultivátor, 22.5.2019
Po roce se podělím se zkušeností. Koupil jsem Power Plus. Na podzim jsem regulérně zoral. Nakonec mám přeměřeno cca 300m2 a trvalo mi to asi 2 hodiny, včetně testování nastavení výšky pluhu apod., protože poprvé. Co proti tomu bylo několikadenní rytí... celý příspěvek >
Silný motorový kultivátor, 26.4.2018
Nic není zbytečné, děkuji za podrobný popis problému, který jsem zatím nikde nenašel. No, možná těch metrů mám 250, neměřil jsem to. Přemka Podlahu ani Láďu Hrušku jsem nesledoval, takže to jsem fakt nevěděl. Zažil jsem zamlada orání traktorem,... celý příspěvek >
Silný motorový kultivátor, 24.4.2018
Ruris je z Rumunska...  no... asi na to nemám odvahu.
Stříbrný smrk - odumřel?, 22.6.2017 Obsahuje fotku
Koupil jsem na loni podzim v zahradnictví dva stříbrné smrky vysoké asi 120cm a zasadil je. Zimu přečkaly, na jaře ale jeden začal reznout a opadávat a to tak silně, že jsem ho vykopal a spálil. Ovšem druhý zůstal zelený, jen doteď nevyhodil žádné... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika