Příspěvky uživatele - 181.248

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rýč, 24.4.2018
Pardon, v žádném případě Vás neminim poučovat, ani sem to neměl v úmyslu. Zahradnicim tak od 87 roku. A jako klasický špičatý mám pod tímto pojmem něco jiného, coz se vyrábí v obyc. podobě do dnes. Pokud dnes dělají různé úhly ci tvary, je treba to... celý příspěvek >
Sloupovité stromky, 24.4.2018
Samozřejmě sem myslel před řečníka z 9 hodiny. Samozřejmě ještě horší odpovědi dostanete v různých zahradních centrech či obchodních domech. Tam už asi nebude odpověď pranic žádná. K.z.B.
Sloupovité stromky, 24.4.2018
Plně se ztotoznuji z před řečníkem. Naprosto souhlas. Paní Jajo jen nechapu jak můžete cekat objektivní radu od prodejce? Zahradnictví Urban znám jiz několik let občas tam nakupuju - ovocné druhy. Někdy dobrý jindy... Přesně si dovedu představit co... celý příspěvek >
Rýč, 24.4.2018
Zdvořile Vám popisu jak vypadá špičatý rýč. Podívejte se třeba do knížek pro zahrádkáře typu 1000 rad zahrádkářům, nebo Encyklopedie zahrádkářů od Kutiny a kol. a na ne navazující drobnější publikace. Nebo v jakémkoliv obchodě s tímto zbožím,... celý příspěvek >
Rýč, 24.4.2018
Je to tak jak se domnívate, sveze se. Alespoň ty klasické špičaté nebo tvarově velmi podobné. Já zase mám obrácenou zkušenost - naši vždy kupovali spíš špičaté. Ty jsou spíše na tvoření děr. Navíc se špička lehce ohýbá a po čase až chronicky vlivem... celý příspěvek >
Zatrávnenie sadu, 23.4.2018
IH: dekuji za reakci na muj podnět. Každá nemoc se dá vždycky léčit, otázka je zda vyléčit ;-) Ale teď vážně, nevěděl jsem přesně jak rychle vám prorůstá tráva zpět ve vašich podmínkách, záleží především na vlhkosti, ale jak pisete tak dost, asi... celý příspěvek >
Oddych pôdy po zemiakoch, 23.4.2018
Samozřejmě člověk nemůže znát všechno a dvacet zahrádkářů dvacet názoru. Doporučil bych publikací Meziplodiny, chtěl jsem ji o vykendu pohledat abych zdělil autor. kolektiv ale nebyl čas. Myslím si že Svazenka už další reklamu nepotřebuje, všude kam... celý příspěvek >
Zatrávnenie sadu, 23.4.2018
Kruhové obryti kolem stromů vypadá efektně, i když je to jen spíš prokypreni a rycem zakrojeni nového obvodu. I tak to však musí být pracné jak sv*na při vašem zřejmě počtu stromů. Zvažoval jste využití dosevu do těchto čerstvých ploch jetele plazaku... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika