Příspěvky uživatele - 5.75

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odrůda Lora, 9.5.2018
Tak to by odpovídalo mé krátké zkušenosti, po výsadbě z roku 2016 mi Lora jako jediná po loňské zimě vymrzla, byla to jednoroční sazenice.Dlužno říci, že jsem ji zapomněl přihrnout na zimu zeminou.Asi by bylo lepší ji vysadit na chráněné místo,... celý příspěvek >
Elena, 22.4.2018
Tak jsem včera seřezal Presentu a narouboval do kmínku ve výšce asi 1 m a průměru kmínku 9 cm čtyři  rouby Eleny.Kůra šla odchlípnout velmi dobře, slivoně u mne již odkvétají. Co myslíte, nechat rouby jen se třemi očky nebo můžou být delší - do... celý příspěvek >
Podnož pro meruňku, 17.3.2018
Já mám zakoupené meruňky Betinka a Ariana na Montclaru, mám z toho ale trochu obavu, uvádí se že tato podnož je vhodná do suchých až kamenitých půd a je citlivá na přemokření.Broskev Symphonie mi na této podnoži odešla.Tak se budu snažit dost rychle... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika