Příspěvky uživatele - 115.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačka HONDA HRG vs HRX - plech vs plast?, 26.4.2018
Plne súhlasím s tým že kompozitné šasičko u Hondy je bezproblémové.  Ale o tých generáciách si to snáď vymýšľate.
Bezin s primesi bio, 25.4.2018
Akurát že Etbe sa vyrába z liehu.
Bezin s primesi bio, 25.4.2018
Co to je syntetická příměs?.
Bezin s primesi bio, 24.4.2018
Tie stroje sú konštrukčne nastavené v najlepšom prípade na 95 oktánový benzín.Osobne sy myslím že tie stroje sú konštrukčne nastavené na 90 poťažmo 91 oktánov.Nalievať tam 100oktánový benzín je slušne povedané nevhodné. A to že nejaký stroj ktorý... celý příspěvek >
Snížení hluku kosačky, 20.4.2018
Aj taký človek ako ja to pochopil už na začiatku.Zato píšem že je to len zle preložené.  A len tak na okraj.Ja túto dobu už nechápem.Sused má problém s tým že kedy kosím trávnik.Je potrebné presne napísať kedy bude dovolené... celý příspěvek >
Snížení hluku kosačky, 19.4.2018
To čo ste tu predložili je pekný teoretický traktát.Z veľa vesami si dovolím nesúhlasiť ale vyčnieva z toho to že pokiaľ pôjdete z metrovou kosačkou 10metrov tak pokosíte 10m2.A pokiaľ pôjdete z 50cm kosačkou 14metrov tak pokosíte tiež 10m2. Pane... celý příspěvek >
AKU sekacka pro seniory, 13.4.2018
Pozrite si InStart - to je asi vaše riešenie
AKU sekacka pro seniory, 13.4.2018
Ja mám skúsenosti s asi piatimi druhmi aku kosačiek. Ani jedna by nezvládla 500m2. No ale ja som mal v rukách len Stihla, Husqvarnu a Dolmar. Pochybujem však že taký náprah by zvládli stroje ktoré sú vo Vašom výbere. Odporúčal by som pozrieť... celý příspěvek >
Dolmar PS 500 nestartuje horká, 8.4.2018
Tento spôsob štartovania funguje cca tých 5 minút od zhasnutia.Potom dajme tomu ďalších 15minút by sa mal zapnúť sytič následne vrátiť do polohy zapnuté.Zustane zakvačený zvýšený plyn ktorý pomôže pri naštartovaní polostudeného stroja.Pri studenom... celý příspěvek >
Dolmar PS 500 nestartuje horká, 6.4.2018
V prípade že vonku hádže iskru a nedá sa naštartovať je vadná sviečka.A znova sme na začiatku.Sviečka je buď vadná alebo OK. Také že 3 minúty je OK a potom 20minút KO neexistuje.
Dolmar PS 500 nestartuje horká, 5.4.2018
Jaro ja naozaj neviem kde chodíte na tieto informácie.Predalo sa niekoľko PS 460 - 500 a nezaznamenal som nijaký problém zo zapaľovaniiami.Boli rôzne problémy niektoré si pamätám, lebo sa opakovali ale na zapaľovania si nepamätám.Pre mňa to znamená... celý příspěvek >
Dolmar PS 500 nestartuje horká, 3.4.2018
Mňa by zaujímalo ako presne štartujete tú pílu po 5 minútach
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika