Příspěvky uživatele - 185.161

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Podnož hrušně - kdoule, 26.10.2019
Máte pravdu, kdybychom například letos jahody i rajská jablka nezalévali alespoň dvakrát týdně, nebyla by úroda a i rostliny by zašly. Je pravda, že rajská není nutno v závěru sezóny zalévat, protože rostlina moc nemetabolizuje - je hlavně věšákem na... celý příspěvek >
Aku sekačka s pojezdem, 18.1.2019
Jedna z našich sekaček je Bosch Rotak aku. Máme k ní dva akumulátory. Sekáme s ní jen jeden pozemek něco přes 800m2, spíš přerostlou trávu, převýšení nejvýš 2 m. Tento pozemek posekáme na jeden zátah s jednou výměnou akumulátorů. Mulčování, které... celý příspěvek >
Sladký angrešt odolný proti padlí - co mi můžete doporučit?, 20.12.2018
Ač Vás Karát nezajímá, na just sem napíšu :-), že jsem ho letos po třech letech vykopala, protože plody hromadně opadávaly i při mírném větru ještě před dozráním. Zuzana
Azorská borůvka, 29.10.2018
Já nepěstuji, ale strávila jsem na Azorských ostrovech několik týdnů. Tyto borůvky jsem viděla a i jedla, a to na ostrově Sao Miguel. Na jiných ostrovech jsem na ně nenarazila. Pokud jde o chuť, vzhled a velikost plodů, asi bych je nerozeznala od... celý příspěvek >
Jaké zvíře to zde zanechalo?, 22.10.2018
Nemyslím si, že je to možnost bláznivá. Minulý týden jsem při cestě z Karlových Varů viděla dva mývaly přejeté na silnici asi 3 km od sebe. V okolí Bochova. Zuzana
Nový trávnik a suché miesta, 13.7.2018
Podívejte se na internetu na plíseň kornatku, zda to není ona. Najdete i řešení a prevenci.
Bezúdržbový svah bez nutnosti kosení - vzhledově krásný, 19.4.2018
Záleží hodně na tom, zda to má být pochůzné, na jakou stranu je svah orientován a jaká je půda. Zuzana
Glyfosfát karcinogenní?, 16.12.2017
Brede díky za závan zdravého rozumu. Paradoxně, když byl glyfosát ještě pod patentovou ochrannou, byl drahý a jeho cena odrazovala chudší pěstitele od jeho "neherbicidního" použití, což platí zejména pro rýži. Cestou by mohla být nějaká daň, ale na... celý příspěvek >
Topaz nepřekonaný, 6.12.2017
Já se hlásím k oblibě kyselých jablek. Dávám jim přednost, i když mám k dispozici sladká. Jablka bez ohledu na odrůdu konzumuji už při česání. Jen se Zvonkovým čekám do prosince. Zdá se mi že muži dávají přednost sladším jablkům. Letos, i přes... celý příspěvek >
Boikovo obrovské, 21.10.2017
Boikovo obrovské rostlo kousek od nás v selském sadu. Strom, starý určitě více než 80 let, zanedbaný, některé roky zaplodil. Pokaždé jsem jablka ochutnávala a připadalo mi neuvěřitelné, jak je jejich chuť prázdná. Po tepelném zpracování měla ale... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika