Příspěvky uživatele - 250.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bezúdržbový svah bez nutnosti kosení - vzhledově krásný, 18.4.2018
Dobrý den. Chtěl bych poradit/radu/tip co vyset/zasátet na svah vedle fotbalového hřiště aby jsme ho nemuseli 5x ročně kosit křovinovými sekačky. Nějaký druh kostřavy? Či něco jinného? Děkuji.
Břečtan - žloutne a usychá, 19.4.2017
DIKY... NAINSTALUJI😊 mohl by pomoci ten popel i preventivně na rozklad z moči? A pokud tam pejsci chodili opravdu plně močit, jak dlouho se asi ta moč v zemině drží? Nebo se prostě jednoduše odplavení prvním deštěm??
Břečtan - žloutne a usychá, 19.4.2017
Zkusím co se dá....už několik dni vydatně prší, pro léků i několika kyblík dešťovou vodou... sbíráme.psum jsem zamezila přístup... jsou to psi z ulice a na ten keř chodí nejen c rknou označovat, ale kompletní si vylít močaķ....sem tam tam... celý příspěvek >
Břečtan - žloutne a usychá, 19.4.2017
A jejda... doufám že jsem je neodrovnala doslova!!!mě to právě poradili v nejbližším zahradnictví....chodilo mi přes zimu na něj močit asi 5 velkých psu několikrát denne (ne moji!) Uvádějí listy... malinko žloutnou a jde to jakoby od kořene....a... celý příspěvek >
Břečtan - žloutne a usychá, 18.4.2017
Mám tentýž problém...5 let pěstují břečťan... stín, vlhko,dařilo se mu... nyní po zime uvada od kořenů... Listy blednou a opadávají....Prosím co s tim... jsme nešťastná... nyní jsem sestříhal a na hnojiva velkou davkou hnojiva na okrásné keře...... celý příspěvek >
Lískové ořechy předčasně sklizeny, 4.8.2015
Děkuji za odpověď, veverky jsme v tomhle místě nikdy nepozorovali. Nejspíš to tedy mohli být nějací datlovití ptáci, protože je pravda, že všechny tyto zbytky ořechů jsme našli rozházené pod pár metrů vzdálenými stromy. Takže na příští rok asi... celý příspěvek >
Lískové ořechy předčasně sklizeny, 4.8.2015 Obsahuje fotku
Zdravím, letos jsme poprvé očekávali v našem sadu první větší úrodu lískových ořechů, ale během minulých cca 14ti dnů nám úplně všechny postupně zmizely, větvičky s plody byly ulomené, nebo ukousnuté. Po nějaké době jsme si všimli, že plody jsou pár... celý příspěvek >
Ake su motorove pily Oleo-Mac?, 25.1.2015
To tak vychází, v létě většinou vyžínám.Stroj klekne tak po 5ti letech.
Ake su motorove pily Oleo-Mac?, 25.1.2015
2000 motohodin - to je 2000 hodin práce = maximální životnost
Ake su motorove pily Oleo-Mac?, 25.1.2015
S OM pilami 962 již dělám 19 roků profesionálně.V těžbě do tří kubíků OK.Křovinořezy 746 a 753 jakbysmet určitě to nebudu měnit a jedou perfektně.Použitelnost do 2000 moto hodin, to jsou x krát zaplacené.CHce to čistý filtr, chlazení a ostrý řetěz.Na... celý příspěvek >
HQ 576xp náhradní díly, 7.5.2013
Zdravím, potřeboval bych zjistit katalogové číslo rukojeti a páky brzdy na Husqvarna 576 XP, nikde to nemohu sehnat.
Tykev muškátová, 14.9.2012
děkuji moc za odpověď :)
Tykev muškátová, 14.9.2012
dobrý den, chci se zeptat zda někdo máte zkušenosti s pěstováním této tykve. Jak se ji v našich podmínkách daří, zda je náročná na pěstování a kolik cca plodů a jaké velikosti vyroste na jedné rostlině a zda můžu z vypěstované tykve vybrat... celý příspěvek >
motor jikov, 26.11.2008
Nemůžete párovat české zapalování s DucatiTo nejde. Jsou tam rozdílný proudy.Musíte koupit i magneto bezkontaktní.  Ve vašem případě bych volil variantu magneta kontaktního,
Motor jikov, 13.10.2008
Zkuste sundat výfuk a podívat se, jesti není ucpaný, nebo výfukový kanál. Taky by to mohla dělat kabelová botka. Pokud ji sundáte, zkuste dát VN kábl asi 1 cm od kostry a zatáhněte za starter. Musí házet jiskru. Pokud nehodí, je špatná zapalovací... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika