Příspěvky uživatele - 112.187

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lámání větviček na třešni, 14.6.2019
Rozumím, jsem si vědom, přesto otázka zůstává. Vzhledem k tomu, že i na starším stromě budou úplně stejně silné jednoleté výhony a násada třešní ještě větší, ptám se na lámání, zda jej lze nějak omezit, např. přihnojení vhodným prvkem. Na starších... celý příspěvek >
Lámání větviček na třešni, 14.6.2019
Na dvouleté třešni Těchlovan mi začínají růžovět plody - není jich nějak moc, jsou uskupené v podstaně v jednom místě, na začátku kosterních větví u kmene, a na začátků výhonů z těchto kosterních větví. Takže taková koule třešní uprostřed. Ačkoli... celý příspěvek >
Opětovně kvetoucí stromy v červnu, 14.6.2019
Na několika jabloních a hrušních na pár koncíh letošních výhonů vykvetly květy. Jaká je příčina tohoto červnového kvetení?
Vysychanie 40r borovice, 6.6.2019
Je to fakt a nemá smysl se o tom dohadovat. V posledních letech se o tomto problému objevilo už nespočet článků. Voda se zkrátka nedostává do spodních vrstev ke kořenům borovic. Zeshora voda nepřichází a hladina spodní vody klesá, takže kořeny jsou... celý příspěvek >
Intex Krystal Clear funkčnost, 6.6.2019
Prosím, nelžete. Koncentrace má být 3g/l, tzn. 3kg na 1m3. Je to uvedeno i v návodu, dokonce i tabulkou blbuvzdorně rozepsáno podle rozměrů bazénu. Výrazněji menší či větší koncentrace vyřadí jednotku z provozu. K tazateli - ano, pokud je vyšší... celý příspěvek >
Vysychanie 40r borovice, 6.6.2019
Pane Jiří, asi nesledujete vývoj posledních několik let. Pravdu má SPCH. Posledních několik let se srážková voda nedostává dostatečně hluboko ke kořenům borovic a proto docela masivně usychají. Pozoruji to i v lesích v okolí naší obce, kde každým... celý příspěvek >
Mšice na švestkách a rynglích postřik, 4.6.2019
Tak to netuším, kolik je minimum/maximum. Já strouhám na prášek cca 1/4 kostky mýdla na 5l vody. Takto to funguje spolehlivě. Snad by stačilo i míň, snad by šlo použít i tekuté, ale to nemám vyzkoušeno.
Výsev Hokaido, 4.6.2019
Pak hledejte jiného škůdce. Žížaly živé rostliny rozhodně nehryžou. A slimáci jdou po Granulaxu i z velké dálky jako diví, takže pokud jste jej použila, na 100% by dali přednost jemu než dýni.
Mšice na švestkách a rynglích postřik, 4.6.2019
Ne, mýdlová voda samozřejmě slunéčka neudusí. Úspěšně to takto provozuji právě z tohoto důvodu.
Výsev Hokaido, 4.6.2019
Na slimáky pár kuliček Granulaxu a není co řešit.
Mšice na švestkách a rynglích postřik, 4.6.2019
Není systémový. Pokud nemáte stromy příliš velké, pak stejnou, resp. mnohem lepší službu udělá mýdlová voda. Zasažené mšice spolehlivě zahubí (udusí), navíc neuškodí slunéčkům, která se teď na stromech kvůli přemnoženým mšicím začínají ve velkém... celý příspěvek >
Očkování, 31.5.2019
Souhlas. U oček na jaře vyraší tak každá druhé, u anglické kopulace mám úspěšnost téměř 100% (a to v tom nejsu nijak zběhlý). Navíc z roubů mi výhony rostou výrazně lépe než z oček.
Červené pupeny na výhonech borovice, 31.5.2019
Zbytek slupky pupenu, ze kterého výhon vyrostl?
Hrušeň - choroba?, 28.5.2019
Najednou ne, ono už to pár dní zvadlé bude. Teď už těžko poznat, ale pokud na čerstvě zvadlém vrcholu výhonu byly malé vpichy do spirály, jde o bodrušku. Nic dělat nemůžete, obrana není. Můžete trpět tak jako my ostatní.
Bodruška Hrušková, 28.5.2019
Myslím si, že se řídí podle typického tvaru mladých hrušňových výhonů.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika