Příspěvky uživatele - 137.210

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Má smysl zachovat poškozený stromek slivoně?, 10.2.2019
Stromek by jsem zrušil, poškození zřejmmě vzniklo neošetřením velké rány.Pokoušet se o nějakou záchranu je jen ztráta času.
Mirabelka a Haroma na jedné podnoži, 8.2.2019
Nevidím v tom žádný problém.
Výchovný rez kedy sa má strihať, 6.2.2019
Výchovný řez u dvouletých peckovin je lépější provádět při nalévání pupenů.
Zkušenosti s rostlinami na dobírku, 14.1.2019
Za mě nejhorší zasílatelská firma, nakoupil jsem tam asi 6 různých odrůd broskvoní a po třech letech jsem zistil, že mám 6 nových Redhavenů.
Stáří broskvoní, 12.1.2019
Naprostý souhlas, Při dobré péči a dobře zvolené podnoži není problém 25 let i více.
Hodnocení švestkové sezony 2018, 1.1.2019
Budu trošku stručnější, v období kdy slivoně potřebují nejvíc vláhy (po odkvětu - až do červnového propadu plodů) bylo extrémní sucho.Takže to co neopadlo nestálo téměř za nic.Svůj standart si zachovaly jen Bystrické a Vlašky.Domácí (myrobalán) díky... celý příspěvek >
Praskající kmen višně, 30.12.2018
Strom je evidentně napaden houbovými a bakteriálními chorobami, rozhodně bych z něj rouby neodebíral.
Vyrastky na konaroch, 28.12.2018
Zkuste si to zvětšit, puklice to nejsou na 100%.Jsou to to všelijaké záložní pupeny(patkové, úžlabní),které na jaře proraší a vzniknou z nich ony metly "věníky".
Vyrastky na konaroch, 27.12.2018 Obsahuje fotku
Normální to není, zřejmě se bude jednat o napadení houbou Taphrina insititiae (čarověník slívový).
Spendlik nebo krajova odruda?, 25.12.2018
Ano, na Horňácku se tyto odrůdy přidávají do duranciových kvasů (asi 1/3) na vylepšení chuti slivovice.
Spendlik nebo krajova odruda?, 25.12.2018
Špendlík ani myroš to nebude.Nejspíš se bude jednat o nějakou krajovou odrůdu slívy (kulovity tvar, špatně jde od pecky).Na Valašsku se nazývají Kulovačky, Gulovačky jinde Blumy, Okrůhlice,Drobenky, Kolomaznice atd.Taky se může jednat o staré odrůdy... celý příspěvek >
Meruňka early orange, 24.12.2018
SEO byla propadák "každým coulem".Použil jsem jí jako podnož pro slivečku Vlašku a jsem s ní náramně spokojen.
Postřik proti kadeřavosti, 18.12.2018
Postřik mědí po opadu listí provádím spíš se zaměřením na bakteriózy a jako prevenci proti jiným houbovým chorobám (suchá skvrnitost listů, strupovitost,rzi atd).Výhodou rosiče je až 10-ti násobná úspora času(nemusí se neustále čistit ucpané trysky)... celý příspěvek >
Postřik proti kadeřavosti, 18.12.2018 Obsahuje fotku
Taky jsem postřik mědí nestihl, při vánoční oblevě mám v plánu stříknout Kocidem 2000 a v předjaří Kuprikolem.
Shamade, 14.12.2018
Shamade (Bergeron x Stark Early Orange) se kvalitu plodů vyrovná Bergeronu.Shamade chválila i paní z Kroměřížska v některém z vláken o velmi pozdních meruňkách.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika