Příspěvky uživatele - 169.106

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nejranější odrůdy meruněk, 31.5.2018
Jak jsem napsal, já mám Tsunami na St..Julien a na Myrobalánu. Původně jsem měl na St.Julienu tři a zbyla pouze jedna ve vlhké části zahrady. Na Myrobalánu mám dvě a oběma se daří. Příští rok sem napíšu rozdíl v květech a další rok v plodech u... celý příspěvek >
Podnož Zelená ryngle, 16.4.2018
Nevím zda použít podnože zelenou ryngli nebo myrobalán. Vyženil jem zahradu v Želešicích (jih Brna,  210 mnm). A nevím jakou podnož? Myrobalán je do suchých a lehkých půd. Zelená ryngle do vlhkých a těžkých. Jenomže já mám... celý příspěvek >
Fuji - červené mutace, 6.4.2018
Pokouším se sehnat Fuji a na podnožích MM106 a 111, A2 je to nemožné, takže nic. Koupím co je. Podnože M9 a M26 by u mě nerostly, potřebuji odolnější podnože, do sušších půd, tráva. Jih Brna (210 mnm) Co říkáte na Rajku???
Kvitnú jablone, 10.4.2017
Zahrádku mám nedaleko Zdeňka (u Brna), ale já volím pouze odolnější podnože, tedy u jabloní alespoň MM106 a A2. Zdeněk u třešně Gisela a já Mahalebka. Tady se pozná neodborník, tedy v mém případě nutnost odolnějších podnoží co vydrží pod... celý příspěvek >
Motorek na gril - převod, 19.4.2013
zdar, taky používám motorky z mikrovlnek, na králika, kuřata a kolena je to v pohodě, na kejte jsem ho dodrbal... potíž je v tom že vevnitř jdou umělhmotná kola která se ometou, ale jinak malý rozměr, tichý, na 220 V takže super.
Likvidace vláknité řasy - Perkarbonát sodný, 14.4.2011
Je to z toho důvodu, aby se najednou neuvolnilo velké množství mrtvé řasy a ta pak neucpala filtr? Jak moc tu řasu pak "pocukrovat" tím přípravkem? třeba vzhledem na velikost 1m2... zda hrst, lžíci apo? :) jak rychle to začne po... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika