Příspěvky uživatele - 64.86

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pohonná jednotka Vari GSV 190, 28.3.2020
Motorová jednotka 190 GSV je jedna z těch horších v historii TERRA-VARI. Používám ji asi rok a uvažuji o jejím prodeji. Mám ještě asi 20 let starou Hondu GXV a ta je naopak velice dobrá. Přestože motory GXV se pořád vyrábějí a jsou stále perfektní, v... celý příspěvek >
Jaky olej pro sekacku Honda HDR 536 C?, 15.4.2018
Dobry den, chtel bych se zeptat, zda-li je nejaky problem pouzit vyssi tridu oleje nez je uvedena v manualu pro tuto Honda sekacku. V manualu je doprucena trida SAE 10W-30. Ja jsem nasel napr. Helix pro benzinove motory trida 15W-40, predpokladam... celý příspěvek >
Zkusenosti s BDR-620 Lucina MaX + VM-580 pro mulcovani neudrzovaneho pozemku s vyssi travou, 30.1.2018
Dekuji vsem za komentare. Jeste bych se chtel zeptat co presne bylo mysleno tim nastavenim rotacniho mulcovace. Domnival jsem se, ze jedine co se da nastavit je vyska strniste, kde urcite nepotrebuji nejake nizky travnicek.. Co se tyka... celý příspěvek >
Zkusenosti s BDR-620 Lucina MaX + VM-580 pro mulcovani neudrzovaneho pozemku s vyssi travou, 27.1.2018
Diky moc za vsechny komentare. Chapu tedy spravne, ze pokud bych mulcoval casteji, tak by to asi slo zvladnout. Ale 2-3 za rok to vyroste tak, ze to uz tento mulcovac nejspise nezvladne. Priznam se, ze mi nejde o zadnou krasu, chtel bych... celý příspěvek >
Zkusenosti s BDR-620 Lucina MaX + VM-580 pro mulcovani neudrzovaneho pozemku s vyssi travou, 24.1.2018 Obsahuje fotku
Zdravim vsechny zahradkare a prosim o radu. Uvazuji o koupi tohoto setu a chtel jsem se zeptat na par veci, pred tim, nez se finalne rozhodnu. Jedna se mi o nepravidelne seceni polochy cca. 7000 m2. Chtel bych ji sekat 2-3 za rok (nektere... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika