Příspěvky uživatele - 234.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Višeň Ujfehertoi Furtos, 19.1.2024
Ujfehertoi Furtos je kyselka alebo sa chuťou podobá viac na sladkovišne?
Broskvoň Stark red Gold, 19.12.2021
Pan Mino, vaše broskyne Burbank July Elberta a Fenix sú odolnejšie na moniliózu plodov ako nektarinka Stark Red Gold ak by ste na nich plody nechali bez postrekov alebo je to s moniliozou plodov u nich rovnako? U sliviek som spokojný s Čačanskou... celý příspěvek >
Marhuľa na podpniku zelená ringlota, 6.12.2020
Na ktorom z podpníkov St. Julien a Zelená ringlota rastú stromy marhúl silnejšie?
Benedicte, 16.8.2019
Môžete porovnať velkosť plodov medzi Flamingom a Benedicte? Flamingo mám.
Radosť, 4.8.2019
Ďakujem Vám pan Morvai za odpoveď, mohli by ste porovnať Burbank July Elbertu s Halehavenom? Burbank July Elberta bola tiež tak náchylná na kučeravitosť ako Halehaven? Ktorá odroda z týchto dvoch sa Vám zdala chutnejšia?      Ľubo
Moniliový úžeh peckovin 2019, 31.7.2019 Obsahuje fotku
KUKY: Mne ten výzor a najmä ten priebeh nepripadá ako monilióza ani Pseudomonas syringae. Takáto 'apoplexia' bude skôr spôsobená masívnym postihnutím vodivých pletív stromu, pričom agens zrejme prichádza zdola - od koreňov. Môj tip (opakujem: tip) je... celý příspěvek >
Letní červené jablko - Astrachán červený?, 31.7.2019
Odrodu Ste s veľkou pravdepodobnosťou určili správne. Astrachan červený sme mali v záhrade ešte počas môjho detstva. Sú to už desiatky rokov, ale pokiaľ si spomínam, tak všetky Vami popísané vlastnosti sedia a takisto aj fotka. Ešte si pamätám jednu... celý příspěvek >
Odrůda Admiral, 17.7.2019
Pre tých, ktorých táto česká polygénovo rezistentná odroda zaujíma - fotky môjho Admiralu. IH
Topfirst, 2.3.2019
Dobrý večer, ako je na tom Topfirst s odolnosťou na šarku a moníliu plodov?Dozrieva pred Katinkou alebo až po Katinke?
Sezona výsadby ovocný stromků začala, 25.10.2018
Tento rok to bude asi jediný prírastok v mojej záhrade (niet miesta...). Hruška Abate Fetel na podpníku "Bezimennyj" (foto). Zasadená dnes. IH
Odrůda Admiral, 25.10.2018
Daník: Prečo u mňa Admiral nepehovatie naozaj neviem (že to ale tak je som doložil kopou fotiek). Ak by som to vedel, tak sa tu s tým rád podelím s ostatnými. Nerobím s ním nič iné ako s ostatnými odrodami, ani čo sa týka rezu, ani agrotechniky.... celý příspěvek >
Nové odrody jabloni, 25.10.2018
Teraz uvediem všetky odrody jabloní ktoré pestujem. So všetkými som spokojný, inak by som ich tam nemal. Takže: Jonagored, Ligol, Golden Del., Topaz, Admiral, Desert, Florina, I18, Prima, Fuji, Bohemia, Gold Bohemia, Coxova reneta, Rubinola, Red... celý příspěvek >
Sezona výsadby ovocný stromků začala, 23.10.2018
St Julien dosahuje 70% myrobalánu. Adesoto dosahuje 80-85% myrobalánu.
Určení odrůdy, 21.9.2018
Tvar plodov by na Florinu sedel, ale voskový povrch vôbec nie - Florina by mala mať na sebe typický výrazný poprašok ("ojínenie"). Navyše nesedí to padanie - u mňa Florina vôbec nepadá. A tiež (u mňa) ju sršne nejako zázračne ignorujú. Čo to je... celý příspěvek >
Odrůda Admiral, 21.9.2018 Obsahuje fotku
Jiří II: Paráda. A kde máte pehovitosť? Pán Fiala, p.Libor: Admiral mám 2x na M26 a 1x na M9. Nikdy som nevidel ani JEDINÚ pehu na jablkách. Ja hodnotím podpník M26 pre Admiral ako vhodnejší - viď foto. Na M9 sú plody zbytočne veľké. Tento rok som... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika