Příspěvky uživatele - 208.234

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Liliovník tulipánokvětý, 13.4.2022
Vědecké rodové jméno Liriodendron pochází z řečtiny a vzniklo spojením slov leirion (lilie) a dendron (strom). Domněnky, že je název odvozen od řeckého slova lýra (lyra) podle tvaru listů připomínajícího tento hudební nástroj se nezakládají na... celý příspěvek >
Motor B&S 35 classic, 15.8.2018
Po opakovaném prozkoumaní,  to bylo v kablíku. Všem děkují za pomoc a přejí pěkný den.
Motor B&S 35 classic, 9.8.2018
Děkuji za poznatek, zitra se na to ještě jednou podívám.
Motor B&S 35 classic, 8.8.2018
Tak jsem vše rozebral a vše bylo v pořadku kablík proměřený vše je ok. Tak netuším kde je chyba.
Motor B&S 35 classic, 6.8.2018
Diky zitra se na to podivam a dam vedet.
Kapajici benzin, 6.8.2018
Predpokladam ze spatne tesneni, chce to rozebrat a podivat se.
Motor B&S 35 classic, 6.8.2018
Dobrý den, mám problém s motorem B&S 35 classic,  lze bez problému nastartovat ale, když povolím páčku abych motor chcípnul tak motor pořád běží musím vytáhnout konektor ze svíčky a sekačka chcípne. Neví prosím někdo kde je problém?
AKU sekacka pro seniory, 13.4.2018
Máma ráda seče, ale co má problém se startováním sekačky takod té doby nesekala. V případě automatického startu nemá problém to posekat do dvou dnů. Elektrickou sekačku máme také, ale na zahradě kde jsou různé porosty, není šance ani chuť lítat s... celý příspěvek >
AKU sekacka pro seniory, 13.4.2018
Otec na svůj věk stačí má i sílu ale sekaní ho moc nebaví. Proto jsem sekal já ale mám zdravotní omezeni tak musí nastoupit někdo jiný a mamce to jen pomůže pohyb je přece lék a jí to baví.
AKU sekacka pro seniory, 13.4.2018
Díky za typ ale Hecht je také China jako 99% věcí a dokonce je to levná China. Ten Greenworks G40LM41 je zajímavá volba díky za typ. Na kolik vyšel celý KIT - sekačka, baterka nabíječka? Jakou vysokou trávu zvládne posekat? Dekuji za odpověď.
AKU sekacka pro seniory, 13.4.2018
O tom jsem také přemýšlel, ale cena těchto sekaček začíná na 15tis.Už se jim nechce investovat taková částka. Z Mountfieldu jsem kupoval jednou v životě, ale také zaleží, na koho u reklamace narazíte. Jinak od roku 2016 je majitel China.
AKU sekacka pro seniory, 13.4.2018
Děkuji za reakci. Benzinovou sekačku mají, ale už nemají silu na startovaní (hlavně mamka). Též váha benzinové sekačky není zanedbatelná.. Proto se hledá alternativa.
AKU sekacka pro seniory, 12.4.2018
Opravdu nikdo nemá praktickou zkušenost ani z jednou s těchto sekaček?
AKU sekacka pro seniory, 12.4.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, pro rodiče seniory vybírám AKU sekačku na trávu. Plocha na sekání je ca 500m2 vybírám z 3 typů: IAM 40-3725, Patriot LM37 40V, Patriot LM46 40V. Můžete, mi někdo z praxe doporučit kterou vybrat? Děkuji.
Motor Briggs & Stratton 35 Classic, 3.6.2014
Dobrý den, sekačku s motorem briggs & stratton 35 classic vlastníme už od roku 1999 a vždy bez problému jela i když měla nějaké mouchy a byla už x krát rozebrána a seřízena. Ale před 3 dny se stalo to že nejde nastartovat což se nikdy nestalo tak... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika