Příspěvky uživatele - 22.110

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak říznout špatně rostlou třešeň, 12.4.2018
Děkuji za odpovědi, stříhnu spodní větve, takže korunka bude tak v 90 cm a zkusím pár výhonů zaštipnout. Ale jinak už ji nechám žít tak, jak roste. Na rozdíl od třešně Burlat v příspěvku výše ta naše Regina opravdu po loňském celkem... celý příspěvek >
Jak říznout špatně rostlou třešeň, 10.4.2018 Obsahuje fotku
A zde aktuální foto:
Jak říznout špatně rostlou třešeň, 10.4.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, uplynul rok a jsem zde opět s dotazem. Třešeň jsem loni řízla (viz foto) a třešeň se odvděčila tím, že vytvořila nové větve, sice ne úplně tam, kde jsme si přáli, ale rozhodně založila korunku lepší. A teď nevím, co dál, jestli... celý příspěvek >
Loni vysazená meruňka - střihnout nebo ne, 30.3.2017
Děkuji za odpovědi. Procházela jsem si zde komentáře k řezu ovocných stromů a získala dojem, že lepší než kotlovitá koruna u meruněk je klasická s terminálním výhonem, protože kotlovitou korunu je nutné ještě v prvních letech řezem víc tvarovat,... celý příspěvek >
Jak říznout špatně rostlou třešeň, 29.3.2017
Děkuji moc za vysvětlení, udělám to, jak mi radíte. Vůbec jsem netušila, že se takto dají větve opravdu vypěstovat. Irena
Nerašící na podzim vysazená meruňka, 11.4.2012
Děkuji za návod, podle obrázku dnes větve odříznu a zavoskuji. Dám meruňce ještě šanci a budu ji držet palce, ať vyraší. Každopádně dám vědět, jak to s ní dopadlo. Ještě jednou děkuji všem za reakce, Irena
Nerašící na podzim vysazená meruňka, 10.4.2012 Obsahuje fotku
A ještě jedna fotka.
Nerašící na podzim vysazená meruňka, 10.4.2012 Obsahuje fotku
Pokusila jsem se pořídit lepší fotky. Stromej je zákrsek, jestli mi poradíte, jak ho říznout, budu vám moc vděčná. Irena
Nerašící na podzim vysazená meruňka, 8.4.2012
Dobrý den, na podzim jsme vysadili meruňku a zatím na ni není vůbec vidět, že by nasazovala pupeny. Je ještě čas a může vypučet nebo se neuchytila a je na čase koupit nový stromek a zasadit ho ještě teď na jaře?  Irena
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika